Pani Maja prináša jej overené nápady: Zavítala z rodnej dediny do kuchynského štúdia v Bratislave

Fero Joke alias Pani Maja

Populárna pani Maja zavítala z rodnej dediny do kuchynského štúdia v Bratislave (Zdroj: CocaCola)

#Známa osobnosť internetov a vidieckeho života, nepísaná influencerka a všestranná gazdiná – pani Maja, si odbehla zo svojej kuchyne, aby sa s nami exkluzívne pobavila o pečení. Medzi riadkami nám prezradila bleskurýchly dezert, ktorý nečakaným návštevám servíruje priamo v pohári. Je ako stvorený pre všetkých, ktorí milujú sladké, ale aj pre tých, ktorí si držia cukor od tela. Ak sa zapojíš do súťaže a budeš pátrať po príchuti, môžeš si vysúťažiť dovolenku za 3000 eur a ďalšie super ceny.

Pani Maja je alter egom obľúbeného komika Fera Joka. Je o nej známe, že rýchlo a veľa pečie. Pre neohlásené návštevy z Bratislavy, ktoré sú vraj najnáročnejšie, rada „zvrtne“ veľavravný „oblíž prst“ alebo overený „koláč lenivej gazdinej“. Jej hostia sa vraj akože ostýchajú, ale zjedia aj za tri plechy.

Možno si o pani Maji nevedel, že potichu piecť nevie. „Pustím si Jadranku, v kuchyni si zatancujem, rúra vtedy pečie aj sama. Šláger to ti je moje, bez neho nič neupečiem,“ prezrádza vplyvná gazdiná, ktorá je v kuchyni najradšej sama. Manželovi Tónovi, ktorý je ešte záhadnejší ako jej najnovší recept, pečie na želanie a nevie si vynachváliť, keď jej pri tom nezavadzia.

Rýchlejšie ako instantne

Aj tebe sa stáva, že k tebe zavíta nečakaná či nechcená návšteva a ty nemáš napečené? Svet sa nezrúti, žiadne strachy. Je tu predsa pani Maja a jej overené nápady. Pre šikovnice, gazdiné, ale aj pečúcich gazdov, ktorí doma čarujú dezerty na počkanie, má neodolateľný recept.

„Dezert stojí naozaj za to a ja ti poviem prečo. Je bez lepku, bez laktózy, bez orechov a tuším aj bez kôrovcov a bez zeleru, čo tiež býva v dnešnej dobe,“ objasňuje pani Maja a.k.a. ambasádorka projektu zahaleného rúškom tajomstva.

Vernému publiku, sledovateľkám a sledovateľom, sa prihovára na svojich sociálnych sieťach vo videu z neznámej kuchyne, kde „vyčaruje najjednoduchší dezert za pár sekúnd“. A to priamo v pohári. Prezradíme o ňom, že sa teší veľkej obľube na rôznych podujatiach, oslavách a posedeniach v exteriéri, pretože sa hosťom servíruje veľmi jednoducho.

Pani Maja bude počas kampane fanúšikom radiť
Pani Maja bude počas kampane fanúšikom radiť, aby uhádli tajnú príchuť Fanty WTF (Zdroj: CocaCola)

Hravý dezert na počkanie

Čo potrebuješ na jeho prípravu? Predsa pohár a ešte čosi. Chvíľka napätia a slovo dávame opäť nedočkavej pani Maji: „Na prípravu dezertu pre celú rodinu potrebujete 2 litre FANTY WTF. Stačí ju naliať do pohára, degustnúť a prevaliť očami z jej nečakanej príchute.“ Voilá!

Dezert je hotový, ale ako chutí? A práve tajná chuť novej FANTY WTF v žiarivej farbe je najväčším háčikom v celom príbehu. A to už je úloha pre teba. Ak ju uhádneš, máš šancu vyhrať v súťaži a ísť dovolenkovať. „Mňa to furt ťahá na Jadran. To je moja vysnívaná destinácia. V kempe, pri mori a hotovo,“ prezrádza známa tvár dedinského života a najnovšie aj ambasádorka obľúbenej značky lahodných nápojov FANTA.

Bádaj po tajnej príchuti a zapoj sa do súťaže

Limitovaná edícia FANTY WTF je záhadne ochutená a na jazyku vám po správnom „degustnutí“ podľa návodu pani Maji zostane len otázka „What the Fanta? (WTF)“. Čo je to za Fantu? Ak tvoje zmysly a chuťové poháriky túžia uhádnuť tajnú príchuť, zapoj sa do Fanta hry v aplikácii Coca-Cola a nielenže odhalíš ďalšie indície, ale zároveň máš šancu vyhrať dovolenku v hodnote až 3000 eur a ďalšie skvelé výhry.

Je to jednoduché. Stačí kúpiť novú Fantu s fialovým balením. Pod každým vrchnáčikom sa skrýva unikátny kód. Ten zaregistruješ do Coca-Cola aplikácie a môžeš sa rovno zapojiť do losovania o dovolenku či ďalšie skvelé výhry. Súťaž potrvá do 30. 6. 2023.

Uhádneš príchuť limitovanej edície Fanty Zero podľa zobrazených ingrediencií?
Uhádneš príchuť limitovanej edície Fanty Zero podľa zobrazených ingrediencií? (Zdroj: CocaCola)
Zdroj: PR článok
Odporúčame