Dvojica Palky & pARTe vydá spoločný album: Čo o ňom zatiaľ vieme?

Palky

Palky a pARTe vydajú spoločný album (Zdroj: Radoslav Brandis)

#Formácia Palky & pARTe (BonaParte – po novom pARTe), ktorá spolu s DJ MikroManom spoločne vystupuje na koncertoch, sa rozhodla vytvoriť spoločný projekt pod názvom All Inclusive, ktorého cieľom je ponúknuť poslucháčom album, plný rôznorodosti, so širším spektrom žánrov a pestrosťou skladieb a tém.

Na čo sa môžeme tešiť?

Album obsahuje trinásť plnohodnotných trackov, ktoré sú obohatené o rôzne spolupráce a produkcie kvôli spomínanej rôznorodosti. Nachádzajú sa v ňom hostia ako Virgínia Buberníková, Pokyman (Medial Banana), ELPE, ADiss, Šorty a Supa. Na produkcií rôznych skladieb sa podieľali DJ MikroMan, Peter Pann, Lukie FWD (Medial Banana), Grimaso (H16), Hoodini, Kynetik, Ajvy, Mugis a ADiss.

Album sa nahrával v štúdiách: Studio Enterprise (Grimaso a Majk Spirit) a KSU (DJ MikroMan) z toho jedna skladba v Kebar Studio, ktorú zastrešil mastrom Marek Šurin. O zvyšok skladieb sa postaral DJ MikroMan. K projektu sú už vyhotovené 2 videoklipy: „Day Off“ a „Srdcova Queena“. Ďalší videoklip chalani plánujú vypustiť pri spustení predpredaja albumu All Inclusive 29.5.2023!

Ostaňte naladení, tento projekt, ktorý plánujú vypustiť pred letom, určite bude stáť za to a určite si tam niečo pre seba nájdete na spríjemnenie a užitie letného počasia, ktoré je už za rohom!

My vám zatial predstavíme cover, tracklist a snippet albumu, pred plánovaným spustením predpredaja, ktorého dátum je 29.5.2023 aj s novým videoklipom!

Palky
Cover (Zdroj: Radoslav Brandis)
Tracklist (Zdroj: Radoslav Brandis)
Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame