P.A.T. zverejnil ďalšiu poctu pre MMA legendu Attilu Végha

Skladba Attila, na ktorej spolupracovali Rytmus, MEGA M a P.A.T. sa stala v našich končinách veľmi populárna, pričom MMA bojovník Attila Végh ju mal na podujatiach, kde štartoval ako nástupovú. Čoskoro ju možno vymení. P.A.T. totiž niekdajšiemu víťazovi Bellatoru (druhej najrešpektovanejšej MMA organizácie sveta) vytvoril novú skladbu. Má len dva dni.

Ak máte radi rap a šport, prípadne ste priamo fanúšikmi zmiešaných bojových umení či bojových umení celkovo, táto skladba je práve pre vás. Attila Végh je legendou slovenského MMA a momentálne aj trénerom mnohých slovenských talentov, ktorým sa venuje v telocvični v Trnave.

Skladba vyšla v sobotu, v čase podujatia Oktagon 12, kde mal Attila hlavný zápas. Žiaľ, bratislavské publikum videlo, ako bol Végh v prvom kole poslaný k zemi americkým bojovníkom Virgilom Zwickerom prezývaný Rezdog. Nič to ale nemení na tom, že Pumukli, ako Attilu prezývajú, sa skôr či neskôr vráti a všetkým dokáže, aké sú jeho kvality.

Netreba zabúdať ani na to, že v novembri ho čaká sledovaný duel proti Karlosovi Vémolovi v Prahe, pričom tento zápas získal prívlastok zápas storočia. Skladba má iba dve minúty, ale myslíme si, že je v nej povedané všetko a keby bola dlhšia, zrejme by stratila na údernosti, ktorá je jej dôležitým prvkom.

Skladba je veľmi podareným hudobným produktom a niektorým poslucháčom môže slúžiť aj ako motivácia k fyzickej drine, prípadne celkovo ako motivácia. Hovorí sa tam o srdci bojovníka, o tom, že sa nevzdal, že sa nebál, a že sa súperom postavil čelom.

Odporúčame