P.A.T – očakávanie roka?

Po menšej pauze pokračujeme v našej minianalýze albumov, ktoré nás čakajú v aktuálnom roku. Za sebou už máme oboch chalanov z DMS, Kaliho a aj Moma, pri ktorých sme už naše očakávania a tipy vyjadrili, a uvidíme, nakoľko budú reálne. Dnes sa teda budeme venovať ďalšiemu interpretovi – Pouličnému Autorovi Tónov.

Rok 2016 bol rozhodne v kariére tohto chalana prelomový. Už viackrát sme na jeho adresu písali rôzne články, recenzie, a jeho track Nero sme zaradili medzi najlepšie tracky minulého roka. Od klipov, ktoré točil na mobil sa prepracoval až ku mega profesionálnej práci s Rytmusom – Krstným otcom našej scény. Vrcholom minulého roka bola track Stokára nemóžeš do*ebať, ktorý samozrejme dostal aj skvelý vizuál. Taktiež v závere minulého roka P.A.T potvrdil, že chystá aj svoj debutový sólový projekt, ktorý by mohol uzrieť svetlo sveta veríme, už v prvej polovici tohto roku.

Minulý rok si titul najočakávanejší vyslúžil s prehľadom Pil C, a tento rok by som tento titul priradil možno Damemu, alebo práve ku P.A.T – emu (samozrejme bavíme sa o debutových počinoch, nerátam Separa a podobne). Fero nám pravidelne na svojich profiloch na sociálnych sieťach servíruje ukážky z pripravovaného albumu, a my musíme skonštatovať, že každou ukážkou sa na album tešíme viac a viac. Album teda bude plný skutočných príbehov, ktoré sú inšpirované ťažkou minulosťou. Stačia posledné ukážky a uvidíte, že album bude naozaj rôznorodý, čo je rozhodne dobré. Už čoskoro sa P.A.T chystá vydať von novú vec (chýbať by nemal ani vizuál), ktorá by mohla niečo predznačiť a navnadiť nás na album ešte o trochu viac.

O počte trackov a hosťoch nám povedal sám P.A.T:

Chcem spraviť album, ktorý bude mať približne 20 trackov„, – čo je na debutový počin celkom dosť, no inšpirácie a príbehov je naozaj dosť, takže pri albume sa nudiť rozhodne nebudeme. A čo hostia? „Hostí si vyberám podľa pocitu. Chcem, aby boli moji hostia pre fanúšikov prekvapením. Jediný potvrdený je Rytmus, ktorý samozrejme nesmie chýbať„, – dodáva. Za nás by určite na albume mohol byť napríklad Momo, s ktorým mal P.A.T výbornú spoluprácu, a myslím, že chýbať nebude ani jeho dobrý kamarát Mega M a samozrejme kolegovia z MPP. Zvyšok si môžte tipnúť sami. Čo sa týka produkcie, tak samozrejme veľa vecí si odšéfuje P.A.T sám.

Mohlo by ťa zaujímať:  Cenami ovešaná Taylor Swift šokuje svojich fanúšikov: Na ceste je jej úplne nový album Midnights!

Album bude štýlom, ktorý ste na SK dlho nepočuli„.

Na záver len doplním, že pre viac informácií a ukážok určite navštívte jeho fanpage.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *