P.A.T. a poriadna rapová „Džungľa“. Komu čo odkazuje?

Pouličný autor tónov

P.A.T., alebo ak chcete, Pouličný Autor Tónov, zažíva výživné a produktívne obdobie. Aktuálne sa prezentuje songom „Džungľa“, ktorý ostáva verný svojmu názvu. Poďte si vypočuť tento nový rapový náklad, v ktorom nájdete viacero ostrých barov. Komu sú adresované? 

P.A.T. je pri chuti

Keď sa pozrieme na uplynulé songy Pouličného Autora Tónov, môžeme konštatovať, že sú naozaj úderné. Pomalšie aj rýchlejšie, ale vždy k veci. P.A.T. sa v priebehu rokov naučil vynikajúcim spôsobom vyjadriť emóciu, častokrát aj ostrú, niekoľkými slovami. Údernosť a efektivita riadkov, za to ho chválime. A dá sa to nájsť aj v novom songu „Džungľa“, ktorý vám sem teraz pripojíme.

Aj keď by to možno niektorí poslucháči nečakali, tento štýl Pouličnému sedí. Flow, hudba a rap sa nachádzajú v symbióze, pričom „Džungľa“ je druh songu, ktorý vás dostane do varu a budete mať po ňom chuť ísť odbehnúť desať kilometrov. Okej, aspoň päť, ale chápete, kam tým mierime.

Myslíme si, že ak Pouličný Autor Tónov vydrží v nastolenom trende, môžeme od neho v tomto kalendárnom roku počuť ešte niekoľko zaujímavých trackov. Tešíme sa na to, čo príde ďalej. Cesta, na ktorú sa P.A.T. dal začína naberať naozaj prvotriedne kontúry po všetkých stránkach.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Pouličný Autor Tónov, profil na Instagrame

Odporúčame