P.A.T a KALI s odkazom pre zaslepených mužov: Ste len tieň

S úvodom nového roka sa rozbieha aj tvorba slovenských interpretov, koncom minulého týždňa sa na internete objavila skladba Tieň, v ktorej sme sa dočkali zaujímavej kombinácie P.A.T – a Kaliho. Osloviť by mala predovšetkým typy, ktoré sa vyžívajú v party živote.

Táto pieseň zaujme už po pár sekundách a neprekvapí nás, ak bude súčasťou playlistov viacerých party či festivalov počas prebiehajúceho roka. O hudbu sa postaral Peter Pann, Kaliho dvorný DJ a producent, ktorý potvrdzuje, že patrí k tomu najlepšiemu vo svojom odvetví. P.A.T. sa vo svojej slohe a následne v refréne prihovára mužom, ktorí bezhlavo na party lovia ženy a následne sú pre „vyvolené“ ochotní robiť prakticky čokoľvek, pričom neskôr sú len za hlupákov.

V refréne ich vyslovene ľutuje a fráza LU – TU – JEM sa vám zapíše pod kožu. Kali vo svojej časti piesne potvrdzuje, že aj v roku 2019 je na vrchole a zvučnejšie a tanečnejšie veci sú jeho aktuálnym revírom. Aj keď je tento produkt vonku len pár dní, dovolíme si tvrdiť, že o niekoľko mesiacov môže mať veľmi zaujímavé štatistiky. Tieň je ľahko počúvateľný aj zapamätateľný, čo je veľkou výhodou celej tejto spolupráce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *