Finále piatej série Oktagon Výzvy bude opäť čisto slovenské: Celkového víťaza spoznáme na turnaji Oktagon 18

Oktagon Výzva 5. a jej finalisti

Oktagon Výzva zažije ďalšie slovenské finále (Zdroj: Instagram.com/oktagonmma)

#Je už pomaly tradíciou, že v televíznej šou Oktagon Výzva dominuje slovenský tím. O nič odlišná nebola ani 5. séria, kde po hlasovaní o semifinalistoch sa zo Slovenska ďalej dostali Tomáš Zajac a Roman Paulus. Obaja borci zvládli vo svojich dueloch zvíťaziť a vyvrcholenie celej reality šou prebehne na turnaji Oktagon 18 v Maďarsku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michael Krcmar (@michael_krcmar),

Absolútna dominancia

Projekt Oktagon Výzva začal fungovať v roku 2016. V každej z natočených sérií sa z víťazstva tešil člen slovenského tímu. Gábor Boráros, Samuel Krištofič a Karol Ryšavý okúsili, aké je to byť šampiónom tejto šou. S najväčšou pravdepodobnosťou sa k nim pridá aj Lucia Szabová, keďže pár týždňov pred samotným zápasom súperka Sandra Mašková ukončila kariéru.

Momentálne je už isté, že aj titul 5. série Výzvy zostane na Slovensku. V prvom semifinále Roman Paulus zdolal Michaela Krčmářa v 1. kole via submission. Lucky loser Tomáš Zajac, ktorého do semifinále posunuli diváci, porazil Pavla Hvězdu na body. Šampióna spoznáme už 21. novembra na turnaji Oktagon 18. Kto je tvojím favoritom? O svoj názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Paulus (@romanelson_),

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame