Ženské finále štvrtej série Oktagon Výzvy neuvidíme: Sandra Mašková ukončila kariéru, pre Szabovú sa hľadá náhrada

Sandra Mašková na staredowne s Luciou Szabovou

Sandra Mašková ukončila kariéru (Zdroj: Instagram.com/medojed_maskova)

#Česká MMA bojovníčka a finalistka 4. série Oktagon Výzvy Sandra Mašková prišla s oficiálnym vyhlásením, ktoré sa viac-menej dalo očakávať. Ešte pred niekoľkokrát odkladaným finále s Luciou Szabovou sa rozhodla ukončiť svoju profesionálnu kariéru. Vyvrcholenie celej historicky prvej ženskej Výzvy malo prebehnúť 21. novembra na turnaji Oktagon 18.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Prekliaty zápas

Šampiónku Oktagon Výzvy z duelu Szabová vs. Mašková sme mali spoznať už na turnaji Oktagon 15. Po hromadnej autonehode, ktorej účastníkom bola dodávka so slovenskými bojovníčkami odišla Lucia Szabová so zraneniami, pre ktoré nemohla do nastúpiť do zápasu.

Zápas sa preložil na Oktagon 16 do Ostravy. Celý turnaj bol však pre pandémiu koronavírusu preložený. Na tlačovej konferencii začiatkom septembra bolo oznámené, že finále prebehne už na spomínanom galavečeri Oktagon 18 v Brne.

Teraz už s istotou vieme povedať, že to tak nebude. Česká úspešná kickboxerka a MMA bojovníčka Sandra Mašková zavesila rukavice na klinec a v bojových športoch ju už neuvidíme.

Rozuzlenie sa dozvieme čoskoro

Pred pár hodinami Oktagon o celej tejto situácii informoval na svojom Instagrame: Sandra Mašková je bohužiaľ mimo hru a nenastúpi do finále štvrtej série show Oktagon Výzva. Dôvodov je viac, ale v tejto chvíli už do ďalších MMA zápasov nemá motiváciu, a to ako osobnú, tak zdravotnú.

Akokoľvek nás to mrzí, tak plne rešpektujeme jej rozhodnutie. Ďakujeme za účasť v reality show a prajeme len to dobré do ďalšieho života bez rukavíc.

P.S. S Luciou Szabovou sme o všetkom samozrejme hovorili a rozuzlenie situácie sa už čoskoro dozviete.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sandra Mašková (@medojed_maskova),

Zdroj: Instagram.com/oktagonmma
Odporúčame