OKTAGON MMA začína s projektom Gamechanger: V hre je jeden milión eur

Kaik Brito a David Kozma

Kaik Brito posiela k zemi Davida Kozmu (Zdroj: Instagram/oktagonmma)

#Už túto sobotu štartuje projekt Oktagon Gamechanger z dielne OKTAGON MMA. Promotéri tejto česko-slovenskej organizácii avizujú, že to bude európska Liga majstrov MMA. Nastúpia proti sebe viaceré zvučné mená welterovej kategórie a rozdelia si medzi sebou celkové prize money vo výške 1 miliónov eur.

OKTAGON MMA s novým projektom

Oktagon Gamechanger napíše svoj prvý diel na turnaji OKTAGON 40, ktorý je na programe tento víkend v českom meste Ostrava. Pôvodná fight card prešla zmenou, jedného z najväčších favoritov tejto súťaže, Brita Johna Hathawaya, nahradil kvôli zraneniu skúsený nemec Marcel Grabinski. Bude súperom maďarského fightera Mátého Kertésza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Na fight card vidieť, že sa fanúšikovia naozaj majú na čo tešiť. V Ostrave sa predstavia niekoľkonásobný bývalý šampión kategórie do 77 kilogramov (welteru) David Kozma, do klietky vstúpia aj zvučné mená ako Bojan Veličkovič, Samuel Krištofič, Alex Lohoré či Leandro Apollo. Do diania by chceli prehovoriť aj Nemec Christian Jungwirth či Španiel Tato Primera.

Pre OKTAGON MMA je to nová výzva, takéto niečo v našich končinách ešte nebolo. Bojovníci si medzi sebou rozdelila rovný milión eur. Aj projekt typu Oktagon Gamechanger potvrdzuje ambície tejto česko-slovenskej organizácie, ktorá v prebiehajúcom období úspešne expanduje na nemecký trh. A očakáva sa aj rozšírenie smerom do Veľkej Británie a ďalších krajín.

Zdroj: hashtag.sk, OKTAGON MMA
Odporúčame