Jake Paul s prvou boxerskou porážkou: Dokázal, že je profesionál (VIDEO)

Jake Paul (zdroj: Instagram/jakepaul)

#Americký YouTuber a dlhší čas už aj boxer, Jake Paul, má za sebou prvú porážku v boxerskom ringu. V Saudskej Arábii nestačil na britského profesionála Tommyho Furyho. Avšak, zanechal naozaj výborný dojem.

Jake Paul s prvou porážkou

Doteraz mal fighter s prezývkou The Problem Child bilanciu šesť zápasov a šesť víťazstiev. Paul zdolal niekdajšie legendy UFC ako Anderson Silva, Tyron Woodley či Ben Askren. Proti profesionálnemu bojovníkovi v aktívnych rokoch ale nestál. Až počas uplynulého víkendu v Saudskej Arábii.

Tommy Fury, brat legendárneho Tysona Furyho, dokázal Jakea Paula zdolať. Ale treba objektívne napísať, že po tesnom priebehu a na body. „Nebudem hovoriť, že nesúhlasím s rozhodnutím arbitrov, je to, ako to je. Nehodnoťte ma na základe mojich víťazstiev, ale na základe mojich prehier. Všetok rešpekt Tommymu, vyhral,“ uviedol Paul, ktorý sa preslávil predovšetkým ako YouTuber.

„Myslím si, že si zaslúžim odvetu,“ nechal sa počuť Jake. V tejto chvíli je nejasné, či uvidíme duel Paul vs Fury 2, ale vzhľadom na komerčnú stránku veci a obrovský dosah, ktorý prakticky všetko, čo Jake Paul urobí, má, je reálne, že Tommy Fury bude s podobným match-upom súhlasiť.

„Teraz sa vrátim do gymu a budem pokračovať v tvrdej drine,“ dodal Jake, ktorý si získava čoraz väčší rešpekt športovej obce. Vylúčené nie je ani to, že ho tento rok uvidíme vo svete MMA. Zmiešané bojové umenia sú niečím, čo ho dlhodobo láka.

Zdroj: hashtag.sk, MMA Junkie
Odporúčame