OKTAGON 45: Štvanica prinesie návrat legiend aj očakávanú bitku o titul

OKTAGON 45 (zdroj: OKTAGON MMA)

#OKTAGON 45 je na programe 29. júla 2023. OKTAGON MMA si tentokrát pre svojich fanúšikov pripravil na pražskej Štvanici hneď dva turnaje za dva dni. A tešiť sa nich môžeme na viaceré veľké MMA mená tunajšej scény.

Návrat legiend do akcie

Promotér OKTAGON MMA Ondřej Novotný potvrdil, že je to prvý a zároveň posledný raz, kedy sa na jednej karte objavia Losene Keita, Karlos Vémola a Ivan Buchinger. Dôvodom je fakt, že Keitu čaká titulová bitka v pérovej váhe proti Matemu Sanikidzemu, pričom Karlos Vémola sa vracia do akcie v rýchlom slede po bolestivej prehre v titulovom súboji v kategórii do 84 kilogramov, s Patrikom Kinclom v O2 Arene, na ktorú by chcel čo najskôr zabudnúť.

A Ivan Buchinger? Slovenská MMA, ktorá v minulosti bojovala aj s Conorom McGregorom, sa vracia do ostrej zápasovej akcie po zranení. Je výborné, že fit je aj Sanikidze, ktorému už nič nebráni v ceste za titulovou obhajobou proti Keitovi. Teda, okrem samotného Keitu. Belgický Black Panther vo svojej kariére nastúpil na 11 duelov, v ktorých vo všetkých prípadoch zvíťazil.

Na Štvanicu sú potvrdení aj dánsky šampión Jonas Magard (Shark by mal štartovať na piatkovom podujatí), pričomo do akcie sa chystá aj Samuel Krištofič. Populárny Pirát, ktorý je miláčikom fanúšikov v Česku aj na Slovensku sa predstaví v strednej váhovej kategórii do 84 kilogramov. Naposledy sa predstavil vo welteri (do 77 kg) v pyramíde Tipsport Gamechanger, kde na body nestačil na Francúza Alexa Lohorého.

Mená na Štvanici postupne pribúdajú, pričom už teraz je isté, že OKTAGON MMA dvoma turnajmi za dva dni zas o niečo viac posunie svoju latku. Menoslov fighterov, ktorí dostanú príležitosť sa bude postupne odhaľovať. 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, OKTAGON MMA
Odporúčame