Oktagon napokon Pevnosť Brno neubránil: Nadchádzajúci turnaj Oktagon 18 prebehne po prvýkrát v zahraničí

Oktagon 18 bude hostiť Maďarsko

Oktagon 18 bude hostiť Maďarsko (Zdroj: Instagram.com/oktagonmma)

#Na tlačovej konferencii Oktagon Time 3 prišiel Oktagon s návrhom zvaným Pevnosť Brno. Išlo o halu Zoner Bobyhall v Brne, ktorá mala hostiť všetky turnaje na jeseň tohto roku. Turnaje Oktagon 16 a Oktagon 17 sa v Pevnosti podarilo uskutočniť, avšak s málo, resp. žiadnymi, divákmi.

Najprestíženjšia organizácia na domácom trhu sa teda rozhodla k radikálnemu kroku. Turnaj Oktagon 18 sa uskutoční v hlavnom meste Maďarska, v Budapešti. Hala, ktorá bude hostiť toto podujatie, poskytne miesta pre približne 2 500 divákov a nachádza sa vedľa novopostavenom futbalovom štadióne Ferencvárosu.

Nová pevnosť

V utorkovom pravidelnom vysielaní promotéra Ondřeja Novotného sme sa dozvedeli túto informáciu. Ide o historicky prvý galavečer Oktagonu, ktorý prebehne mimo územia Česka alebo Slovenska. Zároveň prezradil, že o vysielanie tohto turnaja prejavili záujem viaceré maďarské televízie.

Taktiež sa netajil tým, že sa bude usilovať o čo najväčší príchod maďarských fanúšikov. Tých by mali pritiahnuť jediní maďarskí bojovníci Oktagonu, Máté Kertész a Csaba Hocz. Kertész je však krátko po veľmi náročnom titulovom zápase. To pravdepodobne prinúti Oktagon siahnuť po ďalších bojovníkoch z tejto krajiny.

V hlavnom zápase budeme svedkami súboja východ vs. západ. Spoznáme víťazov 4. a 5. série Oktagon Výzvy a premiéru pod Oktagonom si odbijú hviezdne posily zo sveta, Ivan Buchinger a Lucie Pudilová.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Zdroj: youtube.com/Fight Club News
Odporúčame