V Oktagone zakotvilo ďalšie veľké meno domácej scény: Bývalá UFC bojovníčka Lucie Pudilová sa po 4 rokoch vracia domov

Lucie Pudilová prestupuje do Oktagonu

Lucie Pudilová prestupuje do Oktagonu (Zdroj: Instagram.com/luciepudilovamma)

#Jediná žena z česko-slovenskej scény, ktorá bojovala v UFC, hlási veľký návrat. Lucie Pudilová sa napokon dohodla s Oktagonom na vzájomnej spolupráci a uvidieť by sme ju mohli už na nadcházajúcom turnaji Oktagon 18. Ešte pred niekoľkými mesiacmi to však vôbec s touto spoluprácou nevyzeralo ružovo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Pudilova (@luciepudilovamma),

Nečakaný obrat

Po šokujúcej prehre podľa Underground pravidiel s Terezou Bledou, Pudilová podľa slov promotéra Novotného niekoľkokrát odmietla zmluvu v Oktagone. Dôvodom malo byť nedorozumenie medzi Pudilovou a spolumajiteľom Pavlom Nerudom. Ten počas duelu Bledej s Pudilovou sa pousmial nad zamávaním Bledej v čase, kedy sa Pudilová pokúšala o škrtenie.

Aj napriek tomuto nedorozumeniu medzi vedením Oktagonu a Luckou, obe strany dokázali nájsť spoločnú reč. Pudilová v rozhovore pre web NaStartu  potvrdila svoje nové pôsobisko: V tých posledných dňoch pred Nocou Bojovníkov už som definitívne stratila dôveru, že by môj zápas tu mohol prebehnúť. Kontaktovala som preto znovu Ondřeja Novotného a začali sme jednať. Vyšlo to, idem do Oktagonu.“

 

Budovanie ženskej divízie

Od augusta 2019, kedy sa točila ženská Oktagon Výzva, sa Oktagon snaží budovať ženskú divíziu. Tá sa pomaly, ale isto, začína napĺňať kvalitnými ženskými menami. Po Undergrounde sa do Oktagonu dostali aj Magdalena Šormová s už vyššie spomínanou Terezou Bledou.

Od turnaja Oktagon 5 je medzi ženami aj Veronika Rodová. Teraz sa k nim pripojila už aj Lucie Pudilová. Tej sa ponúka odveta podľa pravidiel MMA s Bledou, avšak na to v najbližšej dobe pravdepodobne ešte nedôjde.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Pudilova (@luciepudilovamma),

Zdroj: nastartu.cz, hashtag.sk
Odporúčame