Od Goga po slovenský cover hitu Doja. Raper Chio skúša preraziť

Song „Doja“ sa stal jedným z TOP hitov tohto kalendárneho roka. Central Cee, britský rapper, ktorý si razí cestu v svetovej rap game, dal von skladbu, ktorá má k dnešnému dňu viac akoo 27 miliónov views na YouTube. Avšak, počuli ste už jej slovenskú verziu? 

Slovenský cover hitu „Doja“ 

Na úvod si pripomeňme skladbu „Doja“, ktorej autorom je Central Cee a i keď možno podľa názvu neviete, o ktorý track sa jedná, keď si song vypočujete, budete hneď v obraze.

Na nasledujúcich riadkoch ale bude reč o slovenskom remixe, alebo skôr coveri tohto svetoznámeho hitu. Postaral sa oň interpret menom Chio, ktorý si pomaly, ale isto preráža svoju cestu v SK rape. Z nášho pohľadu mu v tejto chvíli chýba pomyselný „ťuk“, aby sa zaradil medzi popredných slovenských interpretov.

Chio sa aktuálne rozhodol, že urobí cover na song „Doja“ a môžeme konštatovať, že sa mu to podarilo. Jednak má dobrý flow, zaujímavý prednes a celkovo v texte použil obrovské množstvo referencií, ktoré zasiahnu rôzne spektrá poslucháčov. Spomenúť môžeme Batmana, Maxa Verstappena či Andrewa Tatea.

@chio_flex „DOJA“ REMIX JE ONLINE NA KANALI FLEX IN PEACE ENTERTAINMENT ALEBO V LINKU NA MOJOM PROFILE #doja #remix #centralcee #dojacat #chio #fyp #foryou #foryoupage ♬ original sound – Chio

Ak bude tento chalan pokračovať v podobných záležitostiach, niet pochýb o tom, že skôr či neskôr v jeho hudobnej kariére príde naozajstný veľký prelom. Potenciál má totiž obrovský. Tento náznak sme videli už v roku 2020, keď jeho rap hodnotil naživo aj Rytmus. Išlo totiž o spoluprácu s Gogom, ktorý mu natočil klip zadarmo vďaka výhre v súťaži. Viac v tomto článku.

Photo credits: Central Cee, Chio, Koláž Rap G

Odporúčame