Obľúbený herec bude od nového roka členom stand-up komedy Temné Kecy

Zdroj: Temné Kecy

#V novom, okrúhlom roku 2020 sa členom najznámejšej stand-up comedy show Temné Kecy stane aj obľúbený slovenský herec a známy dabingový hlas Števo Martinovič, ktorého poznáme z filmu Cuky Luky, komédie Vojtech či zábavnej TV relácie Kredenc.

ROZHOVOR Vyspovedala som najdrsnejších z drsných! Prečo sú Temné Kecy tak temné prezradili Jerry Veľmajster Szabó a Heňo Fačkovec

Herec sa tak zaradí k novej vlne komikov temného typu, ktorých rady v poslednom roku posilnila aj „československá družba“, v rámci ktorej už dlhší čas môžete na vystúpeniach Temných Kecov vídať skvelého pražského komika Jirku Jakimu a celkom čerstvo aj novú hviezdu z Brna a blízkeho okolia, sympatického Libora Macháčka.

Zdroj: Temné Kecy
Zdroj: Temné Kecy

Obaja patria k tomu najlepšiemu čo súčasná česká stand-upová scéna ponúka a prekonávajú konvenčný český prístup k zabávačstvu a stand-upu. Nové tváre ale i osvedčené stálice ako Ivo Ladižinský či Jerry „Veľmajster“ Szabó sa okrem iného predstavia aj na prvej budúcoročnej premiére – 9. februára v bratislavskom Ateliéri Babylon. Ako vždy natvrdo a bez cenzúry.

Zdroj: Temné Kecy
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame