Nik Tendov hit „Sedm“ dostal remix: Ako cool je táto verzia?

Poznáte LADIS BEATS? Ak nie, nevadí. Nik Tenda z českého labelu MILION PLUS a jeho superhit „Sedm“ dozaista viete zaradiť. Tento song, ktorý vznikol v roku 2018, sa dočkal pred pár dňami remixu. Remixu, o ktorom by sa rozhodne malo hovoriť! 

Remixová verzia „Sedm“

Pre pripomenutie pripájame originálnu verziu skladby od Nik Tenda. Song „Sedm“ vznikol v roku 2018, obsahuje osobnú spoveď, hosťuje na ňom Hasan a je súčasťou albumu 7. Na YouTube má viac ako 14 miliónov views. Zaslúži si každý jeden, je to totiž vynikajúci track.

Teraz sa táto skladba dočkala remixu z dielne LADIS BEATS. Civilným menom Ladislav Jež, je talentovaný chalan, ktorý sa okrem iného venuje aj mixovaniu songov. Ak vás zaujal, viac sa o ňom dozviete na jeho profile. Každopádne, Nikov a Hasanov song zremixoval parádnym spôsobom. Vdýchol mu nový rozmer, ktorý zaujme pna prvé počutie. Posúdiť to môžete nižšie.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/LADIS BEATS, Instagram/Nik Tendo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.