Nik Tendo získal pozornosť na záver roka: Singel Malá Biš má super čísla

Nik Tendo patril v končiacom sa roku 2020 medzi najaktívnejších hudobných interpretov na Slovensku a v Českej republike. Člen úspešného labelu Milion+ vydal projekty Restart aj Lunazar, pričom dal o sebe vedieť aj v úplnom závere kalendárneho roka, na ktorý budeme všetci spomínať do konca našich životov. Na YouTube je jeho nový singel, ktorý sa volá Malá Biš.

Skladba Malá Biš má takpovediac všetko, čo by ste od tracku od Nik Tenda čakali. Ľuďom tento song páči, čo potvrdzujú aj štatistiky, ktoré sa dajú oklamať len veľmi náročne a v konečnom dôsledku by to aj tak nemalo nijaký zmysel. Malá Biš mala za prvých 24 hodín na Spotify cez stotisíc streamov, dostala sa na prvéh miesto v TOP 50 skladieb na Spotify na Slovensku aj v Českej republike. Opäť sa potvrdilo, že keď sa niekde objaví Nik Tendo, priaznivcov to láka.

Nik sa v vydaniu nového tracku vyjadril aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Ďakujem vám všetkým za obrovský support v tomto roku. Ďakujem svojmu tímu Milion Plus za to, že sú tu pre mňa 24/7. Teraz už sa iba uzdraviť na stopercent a späť do štúdia. Na 2021 chystám veľké veci, stay tuned,“ napísal a priaznivci okamžite začali diskutovať o tom, čo by mohol v budúcom kalendárnom roku pre nich chystať.

Jedno je isté, máme sa na čo tešiť. 

Foto: Nik Tendo, profil na Instagrame

Odporúčame