Bez fotiek a videí: Nik Tendo chystá nevídaný koncert

Nik Tendo patrí medzi najprogresívnejších rapperov, ktorých môžeme na Slovensku a v Českej republike sledovať. Člen labelu MILION PLUS pripravil pre svojich fanúšikov tento mesiac šou, aká tu nemá obdoby. O čo vlastne ide? 

Nik Tendo áno, telefóny nie

Český interpret na 19.3.2022 pripravil unikátnu audiovizuálnu šou, súčasťou ktorej bude natáčanie nového videoklipu. Ak by ste sa chceli stať súčasťou pripravovaného projektu, môžete sa samozrejme zapojiť. Je to možné na tomto odkaze.

Čo je však jedinečné okrem spomínaných audio a vizuálnych efektov? Fakt, že sa jedná o NO PHONE SHOW, a teda, nebudete môcť používať svoje mobilné telefóny, videokamery ani fotoaparáty (Ak by sa tu náhodou našiel niekto, kto by na podujatia chodil s vlastnou videokamerou, ale nikdy nehovorte nikdy).

Všetci niekedy nadávame na ľudí, ktorí majú potrebu natáčať každý jeden detail živého koncertu. Pre niekoho je to v pohode, niekomu to vadí. Tento raz si návštevníci môžu byť istí tým, že sa bude jednať čisto o zážitok z konkrétneho podujatia. Ktovie, možno Nik Tendo spustí vlnu koncertov, na ktorých sa podobný zvyk stane tradíciou. Bol by to jednoznačný krok smerom proti prúdu. Proti dobe, v ktorej sú často fotografia alebo video či IG story z podujatia cennejšie ako samotný zážitok. A tak by to byť nemalo, no nie?

Pokojne nám môžete dať do komentárov vedieť, čo si o takomto nápade myslíte vy. Pomohlo by to aj vám zažiť koncert naozaj v plnej miere zážitkov?

Slovenskí rapperi sa vyjadrujú k vojne na Ukrajine

Separ vyjadril jasný názor k ruskej agresii (FOTO)

Photo credits: @vratkobarcik_photoofficial

Odporúčame