Ako by znel Snoop Dogg, Eminem alebo 50 CENT v stredoveku?

eminem

Možno si povieš, že čo za nadpis sme to tomuto článku dali. Ale nemusíš mať strach, lebo nejde o žiadny clickbait, ale naozajstnú vec. Teda, minimálne v teórii. Máme tu totiž dnes pre teba ukážku toho, ako by svetové rapové mená zneli v stredovekej podobe. A nielen sám Eminem.

Vezmeme ťa do minulosti!

Napriek tomu, že nejde vyslovene o nový projekt, YouTubový kanál Beedle The Bardcore si rozhodne zaslúži pozornosť. Nájdeme na ňom totiž nespočet prerábok známych rapových skladieb v „stredovekom“ prevedení. Nechýba tak ani Kanye, 50 CENT, Jay Z alebo Dr. Dre. Okrem rapu sa však na tomto kanáli výnimočne objavia aj mimorapové záležitosti, ako napríklad Justin Timberlake alebo Sean Paul.

Eminem v stredovekej podobe?

Pochopiteľne pri známych rapových prerábkach nemôže chýbať ten najpovolanejší. U Beedle The Bardcore teda samozrejme nájdeme aj nejednu Eminemovu skladbu, pričom všetky znejú naozaj vydarene. Eminem sa na tomto kanáli objavuje asi najčastejšie, čomu sa rozhodne nedá diviť. Ktorý jeho track by ste radi v „stredovekej“ verzii počuli práve vy? Z nás je track „Venom“ v takejto verzii jedným z najlepších!

⇒ Eminemov nový album CURTAIN CALL 2 si aj ty môžeš KÚPIŤ TU

Nielen krátke tracky, ale aj dlhokánske mixy

K záveru už dodáme iba toľko, že tešiť sa tu môžete aj na viac, ako len krátke skladby. Beedle The Bardcore totiž tvorí aj pomerne dlhé mixy, či už od jedného interpreta alebo v danom mixe spojí hneď niekoľko silných mien. Ako podmaz k práci to môže byť podľa nášho skromného názoru veľmi príjemná zmena!

Odporúčame