Niečo pre hip-hopových klasikov: Legenda slovenskej rapovej scény, člen Gramo Rokkaz a ich skvelý projekt Ultrazvuk

Vec a Tono S. - Ultrazvuk (foto Viktor Cicko)

#Naša rapová scéna zažíva skutočne produktívne obdobie a nás fanúšikov to nesmierne teší. Máme totiž možnosť vypočuť si rôzne hip-hopové štýly od rôznych interpretov. Inak to nie je ani pri najnovšom prírastku.

Jeho názov je Ultrazvuk a svoje rapové skills nám v ňom ukáže legenda slovenskej scény Vec, a jeho parťák, ktorým je člen Gramo Rokkaz, Tono S. Táto zaujímavá kombinácia raperov je zasa niečím novým na našej scéne a obaja zúčastnení priznali, že si veľmi sadli a stali sa z nich dobrí kamaráti.

Hoci o projekte sa vedelo už nejaký čas, album vyšiel až v týchto dňoch a od pondelka visí na Bandcampe. Obsahuje 13 skladieb, z ktorých 3 dostali už aj svoj klip, album vychádza tiež na vinyle, CD a čoskoro by sa mal ocitnúť aj na streamingových platformách.

Raperi majú prichystanú aj tour, ktorá sa začína 22. marca v Banskej Bystrici a postupne navštívi Dubnicu, Trenčín, Nitru, Žilinu, Trnavu, Košice, Prešov, Martin a zakončí sa v bratislavskom KC Dunaj. Lístky na koncerty predáva sieť Predpredaj.sk.

 

Odporúčame