Hviezdu filmu Projekt Adam uvidíme v novej úlohe: Zahrá si poloboha menom Percy Jackson, čo na to Reynolds?

Walker Scobell si zahrá Percyho Jacksona

Walker Scobell si zahrá Percyho Jacksona (Zdroj: Netflix)

#V marci na Netflixe odpremiéroval blockbuster Projekt Adam o chlapcovi a jeho staršom ja, ktorý budú spoločne zachraňovať aj našu budúcnosť. Aktuálne je filmy štvrtým najsledovanejším na Netflixe a milióny videní pribúdajú každým dňom. Ak si ho nevidel a uvažuješ nad tým, prečítaj si našu recenziu a rozhodni sa.

Okrem známych hereckých tvári sa tu v podobe mladého Adama objavil aj Walker Scobell vo svojej vôbec prvej profesionálnej hereckej úlohe. A rovno si strihol hlavnú postavu. Spoločne s Reynoldsom tvorili podarené duo a práve mladý Walker dostal ponuku zahrať si slávneho poloboha Percyho Jacksona, ktorého v minulosti vo filmovom spracovaní stvárnil Logan Lerman.


RECENZIA Netflix predstavuje blockbuster Projekt Adam: Podarí sa Ryanovi Reynoldsovi zachrániť budúcnosť?


Tentokrát však nepôjde o film, ale rovno o seriál. Knižná séria tvorí pentalógiu z pera Ricka Riordana a dočkať by sme sa teda mali až piatich sérii. Projekt dostal meno Percy Jackson and the Olympians (totožný s knižnou sériou) a nakrúti ho spoločnosť Disney. Showrunnerov zatiaľ nepoznáme a taktiež nevieme, koľko epizód budú série obsahovať. Premiéra je naplánovaná na budúci rok.

Reynolds reaguje

Na obsadenie Walkera Scobella zareagoval aj jeho herecký parťák Ryan Reynolds. Ten sa na svojom Instagrame aj Twitteri vyjadril nasledovne: „Takže toto zo mňa robí staršieho Percyho Jacksona? Gratulujem, Walker Scobell! Vždy si bol v mojich očiach polobohom.“

Vyzerá to tak, že Netflix objavil ďalší mladý talent. Ponuka od Disney je určite veľká vec a zdá sa, že s Walkerom sme sa nevideli naposledy. Je len otázkou času, kedy ho uvidíme znova na Netflixe s novým projektom alebo rovno na striebornom plátne. Čítal si Percyho Jacksona? A čo hovoríš rozhodnutie obsadiť do úlohy Scobella?

Ryan Reynolds reaguje
Ryan Reynolds reaguje (Screenshot: instagram.com/vancityreynolds)

Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, screenrant.com
Odporúčame