Nabitý jún na Netflixe: Rozlúčka s Cavillom ako Zaklínačom, relax pri Našej planéte, znepokojujúce Black Mirror a oveľa viac

Prvá časť tretej série Zaklínača vyjde koncom júna (Zdroj: Netflix)

#Netflix ti v júni pomôže predísť úpalu a ponúkne ti skvelé novinky, pri ktorých sa ti jednoducho nebude chcieť vytiahnuť päty z domu. Ak máš rád romantiku a humor, zapni si komédiu Dokonalý objav či Krásny život. Pre nadšencov histórie a napätia je tu seriál The Days a na vlne záhad ostaneš naladený aj s animákom Ostrovom lebiek. Nenechaj si ujsť ani prvú polovicu tretej série Zaklínača, v ktorej poslednýkrát uvidíš Henryho Cavilla. Tak nech ti nič neujde!

Krásny život – film (1. jún)

Romantická dánska dráma zachytáva príbeh mladý rybára s výnimočným hlasom Elliotta (Christopher), ktorého talent raz na večierku objaví hudobná manažérka Suzanne (Inga Ibsdotter Lilleaas). Ten ale nevie, či je pripravený prejsť od lovu homárov na hviezdnu dráhu, kariéru, popularitu, davy – a na lásku. Akým smerom sa uberie jeho život?

The Days – seriál (1. jún)

Vedci, ktorí boli pri tom, keď v roku 2011 došlo v japonskej Fukušime k jadrovej katastrofe sú vnímaní rôzne. Jedni ich ospevujú ako hrdinov, iní ich obviňujú. Seriál zachytáva udalosť, ktorá mohla vyústiť do bezprecedentnej jadrovej katastrofy a prinajmenšom urobiť z Japonska neobývateľnú krajinu. Majú ju títo ľudia skutočne na svedomí, alebo sú to hrdinovia? 

Bloodhounds – seriál (9. júna)

Dvaja nádejní mladí boxeri Kim Geon-woo (Woo Do-hwan) a Hong Woo-jin (Lee Sang-yi) spoja sily s dobrosrdečným finančníkom, aby zničili neľútostného a vplyvného úžerníka, od ktorého si požičala peniaze aj jedna z ich matiek. Aby mladý boxer splatil dlh, opúšťa ring a vydáva sa do boja s človekom, ktorý roky odiera bezmocných ľudí. Kórejská akčná dráma ti dokáže, že ten najväčší boj sa nikdy neodohráva v samotnom ringu. 

Naša planéta II – seriál (14. jún)

Dokumentárny seriál prezentovaný Sirom Davidom Attenboroughom dostane v júni druhú sériu. Tento veľkolepý, ambiciózny dokument približuje prirodzenú krásu našej planéty, odhaľuje, prečo niektoré druhy zvierat migrujú, či ako zmena klímy ovplyvňuje všetky živé tvory. Inovatívne kinematografické spracovanie v tebe navyše zanechá skvelý zážitok.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Už v lete sa môžeš tešiť na pokračovanie Zaklínača: Poslednú sériu s Henrym Cavillom Netflix uvedie na dvakrát

Black Mirror VI – seriál (15. jún)

Po dlhých štyroch rokoch je Black Mirror späť s ešte viac znepokojujúcimi a dystopickými príbehmi. V šiestej sérii uvidíš hercov ako Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton a Salma Hayek, ktorí budú čeliť najhorším vlastnostiam ľudstva i jeho najgeniálnejším vynálezom. Priprav sa na obrovský balík nekonvenčnosti, presun do alternatívnej minulosti a vesmíru, pretože Black Mirror si nikdy nedáva servítku pred ústa.

Ostrov lebiek – seriál (22. jún)

Hľadáš pohodový animovaný seriál, ktorý si zapneš k jedlu? Skupina prieskumníkov stroskotá v južnom Pacifiku a ocitne sa na ostrove, o ktorom ešte netušia, že patrí do Monsterversa. Narazia tu na rôzne desivé prehistorické zvieratá aj obrovského ľudoopa Konga, ktorý im vládne. Budeš možno prekvapený, ako si ťa táto oddychovka dokáže namotať.

Dokonalý objav – film (23. jún)

Jenna (Gabrielle Union) by sa rada vrátila do práce v módnom časopise a pokračovala v budovaní veľkolepej kariéry. Trochu sa to ale zadrhne, keď je do cesty vojde mladý fešák, s ktorým sa bozkáva na párty. Zistí, že Eric (Keith Powers) je jej nový kolega – a tiež syn jej šéfky, takže sa musí zrazu rozhodnúť, ako skĺbiť lásku a kariéru.

Run Rabbit Run – film (28. jún)

Run Rabbit Run je austrálsky psychologický horor, v ktorom si v hlavnú úlohu zahrá  Sarah Snook ako lekárka zaoberajúca sa plodnosťou Sarah. Jej hodnoty sú ale náhle spochybnené a musí čeliť duchovi zo svojej minulosti, keď si všimne zvláštne správanie svojej malej dcéry.

The Witcher III. – seriál (1. časť 29. júna)

Ak si ešte nemal tú česť a nevieš o tomto seriálovom hite nič, tak Geralt z Rivie (Henry Cavill) je nájomný zmutovaný lovec príšer, ktorý cestuje za svojím osudom búrlivým svetom, kde ľudia sú často ohavnejšie ako rôzne beštie. Tretia séria je rozdelená na dve časti, pričom v júni vyjde prvých päť epizód (druhý diel príde v júli) a Cavilla v ikonickej úlohe neskôr nahradí Liam Hemsworth. Tešíš sa na túto zmenu?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
V roku 2017 zmizla bez stopy: Nezvestné dievča sa podarilo nájsť vďaka dokumentu na Netflixe

Nimona – film (30. jún)

Keď je rytier vo futuristickom stredovekom svete obvinený zo zločinu, ktorý nespáchal, jediný, kto mu môže pomôcť dokázať jeho nevinu, je Nimona – zlomyseľná tínedžerka, ktorá je náhodou tvorom, ktorý mení svoju podobu. Tá je ale v skutočnosti príšera, ktorú má on za úlohu zničiť. Ak máš rád pokojné večery ale k tebe v lete prídu malé sesternice či bratranci a ty nevieš, čo by si im mal zapnúť, tak je to určite toto.

 

Máš predplatený Netflix?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame