Júlové novinky na Netflixe: Obrovská vlna anime, zákulisie Wham!, nové časti Zaklínača a Too Hot to Handle

V júli si nenechaj ujsť komédiu They Cloned Tyrone (Zdroj: Netflix)

#Júl je na Netflixe opäť nabitý novinkami. Oslavovať môžu všetci milovníci anime, pretože je tu ďalšia séria Bastard!! a pre romantické duše novopečený seriál My Happy Marriage. Na Netflixe sa roztrhlo vrece s dokumetárnou produkciou, takže vďaka sérii Unknown ostaneš skvelo informovaný aj počas leta! V závere mesiaca sa dočkáš nových dielov Zaklínača, no Netflix si pre teba toho pripravil ešte omnoho viac!

Unknown: The Lost Pyramid – film (3. júl)

Stratená pyramída je súčasťou série dokumentárnych filmov, ktoré vychádzajú v priebehu mesiaca. V tomto diele prenikajú egyptskí archeológovia do dávnej histórie a pri hľadaní zasypanej pyramídy v pieskoch Sakkáry objavujú hrobky a artefakty staré viac ako 4000 rokov. 

My Happy Marriage – seriál (5. júl)

Ak hľadáš nový anime seriál, pri ktorom by si si krátil letné večery, tak je tu prvá séria sci-fi romantiky My Happy Marriage. Seriál sleduje príbeh nešťastnej a týranej mladej ženy, ktorej sa doma chceli všetci čím skôr zbaviť, a tak ju vydali za hrôzostrašného a chladného armádneho veliteľa.

Miyo po boku nastávajúceho manžela začne postupne objavovať svoje silné stránky a doteraz skryté schopnosti. Pomaly si k sebe dvojica nachádza cestu, bližšie sa spoznávajú a rodí sa pravý cit.

WHAM! – film (5. júl)  

Ponor sa s Netflixom do hudobnej siene slávy a spoznaj zákulisie svetoznámej britskej skupiny Wham! George Michael a Andrew Ridgeley v archívnych rozhovoroch a záberoch znovu prežívajú 70. a 80. roky v kapele Wham!, v ktorej sa preslávili po celom svete. Popové ikony a najlepší priatelia ti v dokumente prezradia, ako sa rodí skutočný úspech.

The Out-Laws – film (7. júl)

Owen Browning (Adam DeVine) je mladý bankový manažér, ktorý sa chystá oženiť s láskou svojho života Parker (Nina Dobrev). Jedného dňa banku prepadne obávaná skupina zločincov známa ako „Ghost Bandits“. K lúpeži dôjde počas ich svadobného týždňa a Owen začne mať podozrenie, že lupičmi môžu byť v skutočnosti jeho budúci svokrovci (Pierce Brosnan a Ellen Barkinová), ktorí práve dorazili do mesta. Rodinu si jednoducho nevyberáš.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Si pripravený na skutočný boj o život? Squid Game: The Challenge so skutočnými súťažiacimi sa dočkáš už koncom roka

Too Hot To Handle V. – reality show (od 14. júla)

Leto každého poriadne rozpáli, no videl si už niektorú sériu poriadne horúcej reality show Too Hot To Handle? Mladí a atraktívni ľudia budú v prostredí luxusnej vily opäť nadväzovať vzťahy, no tentokrát zabojujú o neskutočných 200 000 dolárov!

The Deepest Breath – film (19. júl)

Rekordmanka v potápaní bez kyslíku a odvážny profesionálny potápač sa spoja s jediným cieľom – zapísať sa do histórie tohto extrémneho športu. Za produkciou dokumentárneho filmu o šampiónovom freediverovi stojí Laura McGann a prvýkrát mal premiéru na filmovom festivale Sundance. 

They Cloned Tyrone – film (21. júl)

Sci-fi komediálny film sleduje strašidelnú sériu udalostí, na stope ktorých je úplne nesúrodá trojica investigatívnych občanov, v podaní John Boyega, Teyonah Parris a Jamie Foxx. Spolu odkrývajú hanebné vládne sprisahanie, plné experimentov, únosov a sledovaní.

Tajomná zápletka je zaobalená skvelými hláškami a vtipnými scénami, takže ak máš rád nekonvenčnosť, rozhodne si na 21. júl nechystaj iný program. 

Šťastie pre začiatočníkov – film (27. júl)

Rozvedená učiteľka Helen (Ellie Kemper) chce znovu nakopnúť svoj život a opäť nájsť lásku. Je skutočne odhodlaná, preto sa nechá bratom prehovoriť, aby sa s partiou neznámych ľudí prihlásila na náročný kurz prežitia v divočine. Uprostred ničoho objaví novú perspektívu a Jakea (Luke Grimes). Režírovania pohodovej romantickej komédie s melodickým názvom „Happiness for Beginners“ sa ujala Vicky Wright.  

The Witcher III. – seriál (2. časť 27. júla)

Čo chvíľa uzrie svetlo sveta druhá časť tretej série Zaklínača a určite si zvedavý, akým smerom sa seriál ďalej uberie. Odchod hlavnej hereckej hviezdy Henryho Cavilla (ako Geralta z Rivie) napokon nemusí byť tragédiou, pretože (ako sa čoraz častejšie ukazuje) tvorcovia si pre divákov prichystal mnohé zvraty, ktoré nám poriadne zamestnávajú myseľ.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
V roku 2017 zmizla bez stopy: Nezvestné dievča sa podarilo nájsť vďaka dokumentu na Netflixe

Miraculous: Ladybug & Cat Noir – animovaný film (28. júl)

Animovaný seriál o kúzelnej Lienke zožal vo svete neuveriteľný úspech a Netflix jeho prináša jeho fanúšikom prvý celovečerný film tejto série (pretože animáky vôbec nie sú len pre deti). Krásny Paríž je v ohrození, a tak sa Marinette opäť premieňa na Lienku s magickými schopnosťami.

Netuší však, že mesto chráni ďalší superhrdina – Černý kocúr. Maskovaný mladík je v skutočnosti jej spolužiak Adrien, ktorého Marinette tajne miluje. 

Bastard!! -Heavy Metal, Dark Fantasy- II. – seriál (31. júl)

Druhá séria temnej fantasy série anime prinesie celok 15 nových epizód, v ktorých temní rebeli rozširujú svoju moc v snahe ovládnuť svet. Kráľovstvo Metallicana je napadnuté a Tia Noto Yoko, dcéra Veľkého kňaza, musí bozkom vzkriesiť prastarého veľkého čarodejníka.

 

Máš predplatený Netflix?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk Netflix
Odporúčame