Filmový august na Netflixe: Romantika, fantasy aj komédie, stihneš ich všetky pozrieť do konca leta?

Augustové premiéry na Netflixe

V auguste ťa na Netflixe čaká aj novinka s Jamiem Foxxom (Zdroj: Netflix)

#Netflix sa v auguste rozhodol, že prázdniny ukončí vo veľkom. Budeme totiž svedkami mnohých premiér romantických filmov a komédií, ktoré sú ako stvorené pre posledné letné týždne. Z výberu sa môžeš tešiť napríklad na Wedding Season, Sandmana, tretiu časť 365 dní či filmy s Jamiem Foxxom, Markom Wahlbergom a Kevinom Hartom. Ktorý ťa zaujal najviac?


Šialený júl na Netflixe: True-crime seriály, akčný film s Goslingom a Evansom, street food aj Stranger Things!


Clusterf**k: Woodstock ’99 (3. august)

Tento festival bol zorganizovaný pri príležitosti tridsiateho výročia originálneho Woodstocku z roku 1969, ktorý bol oslavou mieru, lásky a dobrej hudby. Woodstock v roku 1999 však toho s láskou a mierom veľa spoločného nemal. Zmenil sa totiž na chaos plný násilia a výtržností. Nahliadneme do zákulisia neslávne slávneho hudobného festivalu.

Buba (3. august)

Drobný podvodník sa spoločne s prefíkaným bratom pridajú k mafii. Keď sa však po svojich hriechoch snažia páchať skôr dobré skutky, skončí sa to pomerne dosť brutálne. To ale nevadí, lebo dôležitá je pri tom zábava. Buba je novou komédiou režiséra Bjarna Madela a zároveň ide o prequel k seriálu Ako predávať drogy cez internet (rýchlo).

Wedding Season (4. august)

Rodičia tlačia svoju dcéru Ashu k tomu, aby si konečne začala hľadať partnera. Spozná mladíka Raviho, s ktorým bude predstierať, že spolu chodia. Hra sa ale pomaly zvrtne a všetko sa jej vypomstí, keď sa do seba v lete plnom svadieb skutočne zamilujú. Vo sviežej romantickej komédii hrajú Pallavi Sharda a Suraj Sharma.

Sandman I. (5. august)

Po rokoch strávených vo väzení sa kráľ snov Morfeus vydáva na dlhú cestu medzi svetmi. Chce nájsť, čo mu bolo kedysi ukradnuté a získať späť svoju moc. Sandman je seriálovou adaptáciou rovnomennej knižky Neila Gaimana, ktorej sa chopil tvorca David S. Goyer (Nadácia, Da Vinciho démoni). V hlavnej úlohe sa predstaví Tom Sturridge.

Locke & Key III. (10. august)

Traja súrodenci s mamou sa po otcovej vražde nasťahovali do rodinného sídla. Objavia kúzelné kľúče, ktoré odomykajú nové schopnosti a tajomstvá. Tento záhadný magický príbeh vznikol podľa veľmi úspešných a uznávaných komiksov Joea Hilla (syna Stephena Kinga) a Gabriela Rodrigueza. Tretia a zároveň posledná séria má premiéru 10. augusta.

Day Shift (12. august)

Lovec upírov z Los Angeles má presne týždeň na to, aby zohnal peniaze na školné pre svoju dcéru. Zarobiť si počas dennej zmeny však môže byť preňho otázkou života a smrti. V nadupanej akčnej komédii režiséra J.J. Perryho, ktorá stála 100 miliónov dolárov, ti budú robiť spoločnosť Jamie Foxx, Dave Franco, Snoop Dogg a Meagan Good.

Look Both Ways (17. august)

Natalie sa v deň svojich promócii dozvie, že je tehotná. Jej život sa ihneď rozdelí do dvoch súbežných paralel – čo jej napokon prinesie? V romantickej dramédii si zahrala Lili Reinhard a po boku jej asistovali Danny Ramirez, Luke Wilson a Nia Long. Snímku nakrútila oceňovaná režisérka Wanuri Kahiu.

Royalteen (17. august)

Mladé dievča Lena sa nečakane zaľúbi do korunného princa Karla a začnú spolu chodiť. Popri tom sa však snaží utajiť svoju škandálnu minulosť a aj jedno veľké prekvapenie. O réžiu filmu podľa rovnomenného bestselleru sa postarali tvorcovia netflixoviek Quicksand a seriálu Home for Christmans.

The Next 365 Days (19. august)

Vzťah Laury a Massima visí na vlásku. Spoločne sa snažia prekonať vzájomné klamstvá a závisť. Ich vzťah chce narušiť húževnatý Nacho. Áno, toto je už tretie pokračovanie série 365 dní a zaujímavé na nej je, že nestihol prebehnúť ani rok od predchádzajúcej a už sa nakrúca ďalšia. Tvorcovia sa stále držia poľskej romantickej predlohy Blanky Lipinksej.

Me Time (26. august)

Oddaný otec sa lúči s rodinou a celý dom má na čas len pre seba. Už sa nevie dočkať, ako pozve svojich priateľov a užije si divoké narodeninové šialenstvo. Komédiu Čas pre seba nakrútil John Hamburg (Why Him?, I Love You, Man). A len tam mimochodom si v nej zahrali Mark Wahlberg, Kevin Hart a Regina Hall, takže o zábavu máš postarané.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame