Veľká noc na Netflixe: Filmoví Vikingovia, dokument o Lewisovi Capaldim aj návod ako zbohatnúť

V apríli uvidíš na Netflixe aj nový film o Vikingoch

V apríli uvidíš na Netflixe aj nový film o Vikingoch (Zdroj: Netflix)

#Na Netflixe ťa čaká Veľká noc s novými seriálmi a filmami. Síce nebude tradičná, no za to poriadne nabitá zaujímavými projektami. Všetko odštartuje záchrana o holý život na rozbúrenom mori, dokument o Lewisovi Capaldim, nasledovať bude výpravný historický film o Vikingoch a všetko to ukončí druhá séria Sweet Tooth. Na čo sa najviac tešíš ty?

War Sailor – miniséria (2. apríl)

Dvojicu námorníkov na nórskej obchodnej lodi čaká nemilé prekvapenie – začiatok druhej svetovej vojny. Počas brutálnych podmienok bojujú o holý život, aby sa vrátili späť k svojim blízkym. V minisérii Námorník vo vojne si zahrali Kristoffer Jones a Ine Marie Wilmann. O scenár a réžiu sa postaral Gunnar Vikene, oceňovaný tvorca seriálov Ran a Vegas.

Lewis Capaldi: How I’m Feeling Now (5. apríl)

Ak si fanúšikom britskej hudby, zbystri pozornosť. Dokument How I’m Feeling Now pekne zblízka mapuje dlhú cestu Lewisa Capaldiho od ambiciózneho mladíka od čias jeho prvého videa až po prestížnu nomináciu na Grammy. Zároveň sa film nevyhýba jeho nepríjemnej chorobe. O projekt sa postaralo štúdio Pulse Films a režisér Joe Pearlman nominovaný na britskú filmovú cenu BAFTA.

Transatlantic I. – seriál (7. apríl)

Vypukla druhá svetová vojna. Vojaci ničia nielen životy ľudí, ale aj mestá a umelecké diela. V Marseille sa stretnú dvaja odvážni Američania a dajú hlavy dokopy. Vymyslia plán, ako zachrániť umelcov, spisovateľov a ich diela pred vojnou. Ich cieľom je dočasne útočisko mimo Európy. V dobovom seriáli Anny Wingler uvidíš Gillian Jacobs, Lucasa Englandera a Cory Michaela Smitha.

Florida Man – miniséria (13. apríl)

Herec Edgar Ramírez sa v novej kriminálnej minisérii prevtelí do úlohy bývalého policajta. Ten sa však s hanbou vracia do rodnej Floridy. Tu vezme zdanlivo jednoduchú prácu, ktorá sa však zmení na nebezpečný hon za pokladom. Okrem kriminálneho vyšetrovania sa môžeš tešiť na slnečné juhoamerické pobrežia, krásne ženy a nejakú tú akciu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Michal je úspešným Slovákom žijúcim v Amerike: Jeho videá ovládli svet, najsledovanejšie má viac ako 300 miliónov videní

Obsession – miniséria (13. apríl)

Uznávaný chirurg z Londýna sa totálne zbláznil do synovej snúbenice. Táto vášnivá aféra môže zmeniť život celej rodine raz a navždy. Dramatická miniséria Posadnutosť, láska a závisť ťa prevedenie nielen temnými ulicami britskej metropoly, ale aj rodinnými problémami a tajomstvami. Hlavné úlohy stvárnili Richard Armitage (trilógia Hobit) a Charlie Muphy (seriál Peaky Blinders).

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die – film (14. apríl)

Po smrti kráľa Edwarda vyráža Uthred z Bebbanburghu so svojimi druhmi po boku na dlhú cestu po rozdrobenom kráľovstve. Poradí sa mi konečne zjednotiť celé Anglicko? Snímka je filmovým sequelom britského seriálu The Last Kingdom, ktorý Netflix počas vysielania druhej série odkúpil. V hlavnej úlohe sa predstaví hrdina spomínaného seriálu Alexander Dreymon, ktorý si vyskúšal rovno aj výkonnú produkciu.

Longest Third Date – dokument (18. apríl)

Khani a Matt sa zoznámi cez flirtovaniu aplikáciu. Spoločne sa dohodnú, že svoju prvú dovolenku a zároveň tretie rande strávia na Kostarike. To ešte netušia, že sa im toto dobrodružstvo poriadne natiahne kvôli nečakanej svetovej pandémii. Nie hraný film, ale rovno dokument si môžeš pozrieť už v druhej polovici apríla a natočili ho rovno dvaja hlavní aktéri príbehu – Matt Robertson a Khani Le.

How to Get Rich – seriál (18. apríl)

Peniaze majú nad nami obrovskú moc. To sa môže jednoducho zmeniť. Odborník na financie Ramit Sethi pomáha ľuďom po celých Spojených Štátoch ako zarobiť peniaze a ako ich si ich udržať počas celého života. Rady určite v živote využiješ aj ty. Ramit je autorom úspešnej príručky I Will Teach You to Be Rich, ktorú nájdeš aj v našich kníhkupectvách a tipy z nej prezentuje aj vo svojom seriáli.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Marec na Netflixe: Dokument o zrode Pornhubu, nové časti Shadow and Bone aj návrat obľúbeného detektíva

The Diplomat I. – seriál (20. apríl)

Počas medzinárodnej krízy sa diplomatka snaží zvládnuť novú prácu na pozícii ostro sledovanej veľvyslankyne vo Veľkej Británii. Zároveň musí dať dokopy vzťah so svojím mužom, slávnymi politikom. V hlavných úlohách dramatického seriálu od známej tvorkyne Debory Cahnovej si zahrali Keri Russell a Rufus Sewell.

Sweet Tooth II. – seriál (27. apríl)

Gus sa s priateľmi dostal do pazúrov darebáckeho generála Abbota a jeho spolupracovníka, vedca Dr. Sligha. Svetom sa rúti nová smrteľná vlna chorých a Gus je jediný, ktorý ju môže zastaviť. Druhá séria Sweet Tooth prichádza takmer dva roky od premiéry a do hlavných úloh sa vrátil celý ansámbel na čele s hrdinom Christianom Converym.

 

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame