Nesmierne talentovaná TERA robí cover verzie slovenských rapových trackov

Veľmi dobre viete, že keď máme príležitosť, dáme shout out talentovaným mladým ľuďom, o ktorých u nás zatiaľ nie je toľko počuť. Respektíve, zaslúžili by si viac pozornosti. Jedným z takýchto ľudí je dievča menom Tereza, ktorá si hovorí TERA a na YouTube zverejňuje gitarové cover verzie rapových trackov. Poďme sa pozrieť na to, čo táto talentovaná dievčina postuje na tejto video platforme.

Tu máme napríklad track Pár viet od Pil C-ho, pričom musíme povedať, že rapový song – gitara a spev idú naozaj dokopy. To ale nie je jediné, čo TERA vydala, napríklad, publikovala aj cover na skladbu Apatia, ktorej autorom je taktiež vedúci člen Comebackgangu Pil C.

Na svojom kanáli má toho viacej, pričom, ak máte radi alternatívne verzie rôznych skladieb, určite sa na to pozrite. Tereza má kvalitu aj talent, pričom, vzhľadom na pozretia pri jej videách, pravdepodobne o jej práci zatiaľ nevie veľa ľudí. Možno aj týmto textom jej zľahka pomôžeme dostať ju povedomia.

Nie nadarmo sa totiž hovorí, že dobré treba chváliť – a toto skutočne dobré je.

Okrem toho, že TERA vytvára cover verzie známych rapových skladieb, je nesmierne talentovaná aj v maľovaní. Prikladáme maľbu Gabryella zo skupiny Nerieš. Človek je niekedy až prekvapený, akí talentovaní ľudia sa nachádzajú v našej malej krajine.

Viac takých.

Foto: YouTube, TERA, Pil C cover

Odporúčame