Nerieš pripravujú nový album, máme sa na čo tešiť. Bude to OK!

Najprv Separ, potom Dame a teraz Nerieš. Ako to tak vyzerá, rok 2020 bude v znamení kvalitných albumov. Teda, nikde nie je napísané, že kvalitné skutočne budú, ale ako poznáme vyššie spomenutých interpretov, je na mieste si myslieť, že tomu skutočne tak bude.

Chalani z pezinskej skupiny Nerieš – Gabo a Matej sú známi tým, že kvalita je u nich dôležitejšia ako kvantita. Preto nečudo, že od nich toho často veľa nového nepočujeme a i keď vyprodukujú album alebo EP, počet trackov možno nie je taký rozsiahly, ako by si si prial. Áno, aj my by sme ich radi počúvali v desiatkach skladieb, ale treba chápať, že ani jeden z nich nedovolí dať na verejnosť niečo, čo nie je naozaj TOP. Potom to tak aj vyzerá a odozvy sú prvotriedne.

„Zmrdi je to TU‼️ 1.3. NOVÝ ALBUM #OK ? Toto sme si pre vás prichystali, čo poviete, móže byť? ✌?Už sa tešíme, keď album pustíme medzi vás,“ napísali chalani na svoj profil na sociálnej sieti Instagram. Ako sa tak pozeráme na tracklist, skutočne je na mieste povedať, že sa máme na čo tešiť.

Album OK bude obsahovať spolupráce so Separom, s Damem, s celou skupinou DMS, Kontrafaktom ,ale napríklad aj populárnou kapelou The Paranoid. Prvý marec sa môže zdať na prvý pohľad pomerne ďaleko, ale verte či nie, ujde to skutočne rýchlo a bude to tu.

Jedenásť skladieb je počet, ktorý by mal stačiť aj tým najnáročnejším priaznivcom, pričom tento projekt by mal byť lyricky, hudobne aj produkčne zatiaľ najlepší z produkcie Nerieš. Čoskoro by sme sa mali dočkať aj prvých zverejnených piesní a aj prípadných videoklipov.

Rok 2020 za sebou nemá ešte ani jeden celý mesiac ale môžeme úprimne povedať, že sa nám po hudobnej stránke rozbieha v poriadne veľkom štýle.

Odporúčame