Nerieš majú odkaz pre každého: Nepite drogy a neberte ľuďom alkohol

Chalani z Nerieš patria medzi najoriginálnejších hudobných interpretov v našich končinách. Vedia zaujať a získať si pozornosť nielen svojimi trackmi a koncertmi, ale aj merchom. A práve o ňom bude na nasledujúcich riadkoch reč. Vonku je totiž novinka, o ktorej by ste mali vedieť.

Nerieš prezentujú nový merch

„Nepite drogy a neberte ľuďom alkohol,“ jednoduchý, no o to trefnejší odkaz, ktorí chalani prostredníctvom nového merchu posielajú verejnosti. Je na mieste konštatovať, že aktuálne tričko, ktoré dali Gabryell a Matej Straka do obehu, je naozaj prepracované.

Vyzerajú dobre, o kvalite nemusí byť ani debata, pričom práve vyššie spomínaný výrok v sebe skrýva štýl a originalitu. A či bude po nich dobyt? Myslíme si, že odpoveď na túto otázku poznáte aj sami.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, ako to všetko vyzerá. Ak začnete uvažovať nad kúpu, nebuďte prekvapení, je to prirodzená reakcia.

Tričko zoženiete na tomto odkaze. Osobitné docenenie si zaslúži farebná kombinácia, ktorá nepatrí medzi tradičné, no o to viac zaujme.

Možno by si takýto druh merchu zaslúžil väčšiu propagáciu v stories a príspevkoch na sociálnych sieťach. Ale ktovie, zrejme tieto kroky od chalanov ešte prídu v najbližších dňoch. A možno prebehne aj nejaká súťaž. Stačí si len počkať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: @eriktomasak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.