Návrat legendy Mec Vrabca skončil brutálnou bitkou (FOTO)

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že ikonický Mec Vrabec je späť a publikoval po dlhých rokoch novú skladbu. Avšak návrat legendy nedopadol úplne podľa predstáv. Práve naopak, skončil brutálnu bitkou. V tomto článku si môžete pozrieť fotky, ktoré celý incident mapujú.

Návrat legendy skončil nešťastne

Tu si môžete pozrieť hudobný návrat Mec Vrabca. Jeho nový song sa volá „SLNKO PÚPAVA“ a dopĺňa ho LeRa. Skladba je to rozhodne zaujímavá, to si nebudeme klamať.

Legenda Mec Vrabec hlási návrat: Toto je jeho nový song. Čo povedal?

Autor nesmrteľného tracku „Najlepša zábava“, ktorý má už sedemnásť rokov, ale musel počas uplynulých dní riešiť aj nepríjemné zážitky. Stal sa totiž obeťou násilia. Celý incident sa odohral v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Konkrétne na Obchodnej ulici, kde sa podobné situácie dejú prakticky na pravidelnej báze a niekedy to končí naozaj zle.

Podľa informácií slovenského spravodajského portálu Topky.sk na Mec Vrabca surovo zaútočili dvaja mladí muži, ktorí ho napadli a udierali ho päsťami z plnej sily priamo do tváre. Aj keď sa pokúšal brániť, proti fyzicky zdatnejším útočníkom v presile nemal nijakú šancu.

Skončil v nemocnici, kde ho lekári dali dokopy a stabilizovali jeho stav. Našťastie, nemali by mu hroziť nijaké fyzické následky.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Denník Plus 1 Deň, Archív Mec Vrabec

 

Odporúčame