NAPOSLED: Robin Zoot a Hasan v skladbe a videoklipe, ktorý chceš vidieť

Sú rapperi, ktorí prerazia, dá sa povedať, ani nevedia ako. Potom sú tu takí, čo môžu robiť prakticky čokoľvek, ale popularita ich aj napriek tomu obchádza. A potom sú tu mená takého typu, o akom bude reč dnes. A teda, chalani, ktorí na sebe skutočne tvrdo dreli, aby niečo dokázali a potom to prišlo, zaslúžený úspech. Poďme sa pozrieť na kombináciu Robina Zoota s Hasanom, ktorú, ak si nepočul, tak by si si ju vypočuť mal.

Reč bude o songu NAPOSLED, ktorý sa dočkal videoklipu, o ktorom by sme mohli písať dlhé riadky, ba priam odstavce, no veľa by vám to nedalo, pretože je to niečo, čo si skrátka každý z vás musí pozrieť, aby dokonale pochopil. Myslíme si, že čo to napovie náhľadová fotografia. Každopádne, kombinácia dvoch mien z českého labelu MILION PLUS je osvedčená, pričom ako Robin Zoot, tak aj Hasan, nie sú populárni iba v Českej republike, ale vo veľkej miere práve aj u nás na Slovensku.

Ono, zaslúžia si priestor, pretože niekedy máme z nich pocit, že aj keď robia skutočne kvalitné skladby, ktoré majú zaujímavý obsah a pútavé videoklipy, nedostáva sa im toľko pozornosti ako niektorým ich kolegom. Samozrejme, častokrát je to iba uhol pohľadu. Každopádne, NAPOSLED je track, ktorý sa oplatí si pustiť, Robin Zoot a Hasan sú, ako píšeme vyššie, dvojica osvedčená časom. Ladí im to aj v tomto prípade.

Foto: YouTube, Robin Zoot feat Hasan, Naposled

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.