Najväčšie prešľapy v obliekaní, akých sa môžeš dopustiť: Na čo si dať radšej pozor?

Ponožky v sandáloch

Ponožky v sandáloch rozhodne nie sú in (Zdroj: Instagram / sockinsandals_amsterdam)

#Okolo oblečenia sa motá celý náš svet. Prvé myšlienky sú mnohokrát práve o tom, aký outfit si dnes vyberieme. Snažíme sa tým čo najlepšie vyjadriť seba, svoju náladu, to, kam patríme. Oblečenie je neskutočne rôznorodé a môžeme si vybrať to pravé pre seba. Nie všetko je však vkusné. Tieto kúsky a kombinácie preto nechaj radšej v skrini.

Tenisky na opätku

Chápeme, niektoré ženy majú komplexy zo svojej výšky alebo si chcú predĺžiť nohy a zároveň milujú tenisky, Toto však nie je cesta. Vyber si buď športové a pohodlné tenisky, alebo elegantné lodičky. Nič medzi. Nie tak dávno boko toto kombo hit, no sme radi, že už je za nami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Golden Tassle (@goldentassle),


Poznáš tajomstvo športovej značky ASICS? Prekvapí ťa zašifrovaný názov aj chápadlové tenisky


Fejkové značky

Nie každý má peniaze na to, aby si kúpil Supreme, Adidas alebo Chanel, a to je v poriadku. Nepotrebuješ to. Ale nekupuj si napodobeninu od číňana. Nik ti neuverí, že ide o originál a všetci rýchlo odhalia, že tvoj kúsok bol inšpirovaný inou značkou. Radšej ako nosiť fejky a byť všetkým na smiech, si kúp niečo obyčajné.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa shoes_factory (@shoes_factory302),


“Neviditeľné” ramienka

Povieme ti novinku, tie ramienka všetci aj tak vidíme. Možno si si myslela, že nie, ale vidieť ich rovnako ako tie bežné. K tomu vyzerajú aj veľmi nevkusne, a to kvôli materiálu, z ktorého sú vyrobené. Existuje viacero alternatív ako sa zbaviť ramienok, tak nesiahaj po tejto.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Janina Brückbauer (@janinabrueckbauer),


Legendárna kniha Tisíc a jeden vtip: Komunisti ju zakázali, dnes vychádza opäť!


Ponožky v sandáloch

Týmto bodom pozdravujeme kamarátov Čechov, ktorí ponožkami v sandáloch inšpirujú celé generácie. Najlepšie sú ponožky, ktoré siahajú pomaly pod koleno. V tomto outfite si vyslúžiš jedine zvláštne pohľady. Vyhni sa vopred trapasu.

Nesprávna veľkosť

Je jedno, aký skvelý kúsok budeš mať na sebe, ale ak ti nebude sedieť, nezažiariš. Kupuj si veci svojej veľkosti. Oversize je síce v móde, ale keď sa topíš, nie je to úplne ono. To, že máš na sebe S nikto okrem teba nevie. Pokojne kúp M, nech nie si zbytočne obtiahnutá aj tam, kde nemáš byť.


Aké ďalšie módne prešľapy by si vypichol ty? Napíš nám v komentári!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame