Sima a Kali dobyli slovenský YouTube: Toto sú tie najpozeranejšie hudobné videá roka 2020

Sima v novom letnom hite

Sima a Kali dobyli slovenský youtube (Zdroj: YouTube.com/SIMA Official)

#Možno sa to stalo už aj tebe. Hovoríš si, že pôjdeš spať, pretože potrebuješ byť na ďalší deň plný energie a zrazu si uvedomíš, že už dve hodiny pozeráš najrôznejšie videá na YouTube. Práve vtedy možno príde čas na rôzne podcasty, vlogy alebo vtipné videá, ktoré ti zlepšia náladu alebo jednoducho počúvaš hudbu.

Slovenský YouTube zažil zaujímavý rok, ktorý odráža aj najnovší rebríček. V ňom nájdeš tie najsledovanejšie videá na slovenskom YouTube za rok 2020. Videá sú rozdelené do dvoch kategórií – na hudobné a nehudobné videá a do úvahy sa pri zostavovaná rebríčka berú mnohé kritériá.

Najsledovanejším videom na slovenskom YouTube bola podľa rebríčka hudobných videí skladba Simy a Kaliho s názvom Toto leto. Na prvom mieste sú aj pred jednou z celosvetovo najvyhľadávanejších skladieb, GOOBA od Tekashiho 6ix9ine. Separov OG sa umiestnil na pomyselnej bronzovej priečke. Slovákov však zaujala aj titulná pieseň k filmu Sviňa. Slovensko moje, otčina moja od Hrdze nájdeš na štvrtom mieste. Future s Drakeom sa postarali o to, že im patrí piate miesto aj na Slovensku. Získali ho skladbou Life Is Good.

Peter Bič Project nájdeš na šiestom mieste. Skladba Stoj sa Slovákom jednoznačne zapáčila. Rapová ľudovka Pumpa u ľudí tiež bodovala a spolupráca Ega, Simy a Bena Cristovao sa dostala na siedme miesto. Prekonala dokonca aj skladbu od Kontrafaktu Pocity, kde sa na feate znova objavila Sima. Mladá speváčka je teda súčasťou až troch piesní v rebríčku, čo dokazuje jej kvalitu. Na deviatom mieste nájdeš Nerieš a pieseň Ruka na volante. Do TOP10 sa dostala aj spolupráca Separa a Tiny s názvom Všetci za jedného.

Ktorú pieseň si počas roka 2020 počúval aj ty?

Zdroj: hashtag.sk,
Odporúčame