VIDEO 6IX9INE je definitívne späť: Sleduj debutový videoklip po jeho prepustení z väzenia, ktorý búra internetové rekordy

Tekashi 6ix9ine

Tekashi 6ix9ine. Zdroj: YouTube/Tekashi 6ix9ine

#Kráľ je definitívne späť. Už je to nejaký ten čas, čo sa Tekashi prvýkrát opäť nadýchol čerstvého vzduchu na slobode. Mladý interpret ale nelenil a rovno sa pustil do práce. Na svojou YouTube kanále už stihol zverejniť nový videoklip na skladbu Gooba, ktorý atakuje predné priečky v trendoch dokonca aj u nás na Slovensku.

Videoklip vyzerá presne tak, ako si ho predstavuješ – extravagantný, farebný a s doplnkami za závratné sumy peňazí. Koniec koncov, pozrieť si ho môžeš nižšie. Predsa len je lepšie vidieť, ako si o tom čítať.

Aby toho ale nebolo málo, rapper na svojom Instagrame hneď po vydaní klipu zapol livestream, na ktorom sa so svojimi fanúšikmi podelil o to, ako on sám vníma celú kauzu okolo svojej osoby, väzenia a všetkého, čo potom nasledovalo. Pre zaujímavosť, susedia už Tekashiho stihli „nabonzovať“ a on je tak nútený presťahovať sa na inú lokáciu, keďže mu stále ide o život.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame