Najslávnejšie páriky sveta: Príbehy týchto lások pozná celý svet! Niektoré sú ako z rozprávky, iní si na seba museli počkať

Najslávnejšie celebritné páry

Toto sú príbehy niekoľkých najslávnejších hviezdnych párov sveta (Zdroj: freepik.com/25ehaag6)

#Lásky slávnych ľudí sú často veľmi komplikované. Nejedna celebrita sa stihla niekoľkokrát rozviesť a dnes môžeme len hádať, ako skončí ich ďalšie manželstvo. Niektorí si však našli partnera, s ktorým tvoria stabilnú dvojicu dlhé roky, ale aj medzi známymi ľuďmi nájdeš príbehy ako z rozprávky. Dnes sme si pre teba pripravili niekoľko najslávnejších párov na svete a ich príbehy.

Ryan Reynolds a Blake Lively

Reynoldsa pravdepodobne poznáš hlavne ako Green Lanterna či Deadpoola. Hoci bol predtým zosobášený so Scarlett Johansson, zdá sa, že skutočné šťastie našiel až po boku Blake Lively. Krásnu blondínku stretol pri natáčaní Green Lanterna, kde si zahrali pár. Hoci počas natáčania bol ešte Reynolds ženatý s Johansson a o Blake Lively sa hovorilo aj v spojitosti s Leonardom DiCapriom, obaja svoje predošlé vzťahy ukončili, aby boli spolu.

Manželmi sú od roku 2012 a počas celého vzťahu o sebe navzájom nešetria krásnymi slovami a často žartujú. Niekoľko rokov po svadbe Reynolds prezradil, že ich prvé rande bolo dvojité rande, na ktorom mal každý z nich iného partnera. Ako sám potvrdil – vidieť, ako to medzi nimi iskrí, hoci na rande netvoria dvojicu, bolo pre ich partnerov asi trochu trápne. Aktuálne je Blake tehotná a manželia očakávajú štvrté dieťatko.

John Legend a Chrissy Teigen

Keď zaznie skladba All of Me, všetci vedia, že ide o hlas speváka menom John Legend. Nejedna nevesta si pieseň krásny a romantický text zvolila pre svoj prvý tanec. John Legend však má vlastnú romantickú rozprávku s krásnou Chrissy Teigen. Vzali sa v roku 2013 a aktuálne čakajú tretie bábätko – niekoľko rokov po tom, ako Chrissy potratila.

Dvojica sa spoznala už v roku 2006 počas natáčania jedného z videoklipov pre Johnovu pieseň. Chrissy neskôr v rozhovore prezradila, že pri prvom zoznámení našla Johna žehliť si spodnú bielizeň. „Spýtala som sa ho, či si žehlí sám a on odpovedal: Jasné že áno. A objala som ho,“ opísala Chrissy ich prvé stretnutie. Ich láska však v skutočnosti začala cez telefón, keďže si vymenili telefónne čísla a veľa si písali a volali.

John Krasinski a Emily Blunt

Herecká dvojica, ktorú si určite pamätáš najmä z ich prvého spoločného filmu Tiché miesto, je spolu už poriadne dlho! Bolo to čosi ako láska na prvý pohľad, keď sa stretli v reštaurácii v roku 2008. Ako neskôr prezradila Emily Blunt, Krasinski vtipkoval a rozosmieval ju a ona jednoducho vedela, že je ten pravý. Dvojica sa zasnúbila v roku 2009 a od roku 2010 sú manželmi. Spolu majú dve dcérky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Najväčšie celebritné škandály všetkých čias: Tieto hviezdičky to poriadne prepískli, spomínaš si na ich prešľapy?

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Keď si Batman vezme jednu z ikonických speváčok, ktorú obdivujú milióny ľudí, ide o veľkú vec. Jeden z najdiskutovanejších párov súčasnosti sa síce zosobášil len pred niekoľkými týždňami, no príbeh ich lásky je omnoho dlhší. Stretli sa v roku 2001 a ešte počas rozvodu J.Lo s tanečníkom Crisom Juddom sa stali verejne známym párom. V roku 2002 ju Ben požiadal o ruku s prsteňom, ktorý stál údajne 2,5 milióna dolárov.

Všetko však komplikovali médiá, ktoré svetoznámy pár prenasledovali na každom kroku. Svadba, ktorú plánovali, sa presunula a rok 2004 znamenal pre hviezdny pár prezývaný „Bennifer“ koniec. Lopez si vzala v roku 2004 Marca Anthonyho a Ben tvoril v rokoch 2005 až 2018 pár s Jennifer Garner.

V posledných rokoch sa však objavili informácie o tom, že J.Lo zrušila zásnuby s ďalším partnerom Alexom Rodriguezom. Láska Afflecka a jeho priateľky Any de Armas tiež skončila. V apríli 2021 si k sebe dvojica znovu našla cestu. Presne o rok sa opäť zasnúbili a od augusta sú manželmi.

Princ Harry a Meghan Markle

Svadbu britského princa Harryho a Meghan Markle sledoval takmer celý svet. Dnes štyridsaťjedenročná, už raz rozvedená americká herečka tmavej pleti narobila v kráľovskej rodine poriadny vietor.

Jej vzťah s Harrym začal v roku 2016 a v novembri roku 2017 už Harryho otec, dnes kráľ Karol III., oznáml ich zásnuby. Vzťahy medzi manželským párom a členmi kráľovskej rodiny sú plné kontroverzií, počnúc Mexitom, čiže odčlenením dvojice od kráľovskej rodiny, až po rozhovor s Oprah Winfrey. V ňom pár prezradil niekoľko vecí, ktoré neskôr valcovali titulné stránky novín.

Beyoncé a Jay-Z

Keď sa kráľovná popu spoznala s raperom Jay-Z, mala 18 rokov, no ako sama prezradila, počas prvého roka a pol boli len priatelia. Na červenom koberci sa spolu po prvýkrát ukázali v roku 2004. Vzali sa v roku 2008 a majú tri deti. Spolupracovali na viacerých hudobných dielach a v rôznych dokumentoch ukázali, že sa naozaj ľúbia. A to aj napriek tomu, že na titulky magazínov sa často dostávali nepotvrdené informácie o ich rozchode či Jay-Zho nevere.

David a Victoria Beckhamovci

Victoria raz popísala lásku so svojím manželom ako lásku na prvý pohľad. Stretli sa na futbalovom zápase, kde sa David Victorii pozdravil, no nerozprával sa s ňou. Myslel si, že prepásol šancu. Na jeho prekvapenie sa Victoria vrátila aj na ďalší zápas. Zasnúbili sa v roku 1998 a v júli 1999 sa vzali. Hoci ani ich manželstvo sa nezaobišlo bez problémov, spolu sú už viac ako 20 rokov a niekoľkokrát svetu dokázali, že takúto lásku by sme chceli v živote zažiť všetci. Spolu majú štyri deti.

Mattew McConaughey a Camila Alves

Po tom, ako sa stretli v roku 2006 v klube, sa spolu objavili na verejnosti. Neskôr McConaughey povedal, že odvtedy už nikdy nechce tráviť čas s inou ženou. Pri ich prvom stretnutí vraj skúšal na svoju portugalsky hovoriacu budúcu manželku hovoriť španielsky. Ako dodal, portugalsky vtedy nič nerozumel, ale napriek tomu si dvojica dobre porozumela a všetko klaplo! Modelka sa za oscarového herca vydala v roku 2012 a spolu majú tri deti.

Princ William a Kate Middleton

Druhý z kráľovských párov má o čosi dlhšiu históriu než Harry a Meghan. Dvojica sa stretla už v roku 2001 počas štúdia na University of St. Andrews a v roku 2003 sa z nich stal pár. Princ William požiadal Kate o ruku s identickým prsteňom, aký dal jeho otec, kráľ Karol III., jeho matke princeznej Diane. Vzali sa 29. apríla 2011 a Kate pobláznila celý svet. Dodnes ide o jeden z najobľúbenejších párov kráľovskej rodiny.

Orlando Bloom a Katy Perry

Lovestory, ktorá je podstatne mladšia, než tie predošlé, no milovaná miliónmi fanúšikov. Filmový Legolas začal randiť s jednou z najpočúvanejších speváčok v roku 2016. A hoci sa na chvíľu rozdelili, dlho bez seba nevydržali a v roku 2019 sa zasnúbili. O rok neskôr Katy Perry porodila ich spoločnú dcéru Daisy Dove – dvojica už niekoľkokrát potešila fanúšikov na Instagrame príspevkami a popismi, ktoré dokazujú, že takúto lásku si zaslúži každý.

Ryan Gosling a Eva Mendes

Idol žien, Ryan Gosling, stihol randiť so Sandrou Bullock aj s Rachel McAdams. Šťastie však našiel pri Eve Mendes, s ktorou má dnes dve dcéry. Hercov spojila práve práca na spoločnom filme – po skončení natáčania v roku 2011 ich fotoaparáty zachytili v Disneylande a v Paríži. Napriek tomu, že v posledných rokoch sa začali otvorenejšie vyjadrovať k svojmu vzťahu, stále patria medzi páry, ktoré dbajú na to, aby neprezradili zo súkromia príliš veľa.

Ashton Kutcher a Mila Kunis

Herecky stretli ešte počas natáčania sitkomu That 70’s Show v roku 1998, kde si zahrali pár a dokonca ich prvý bozk bol tiež ten seriálový! Ale trvalo až takmer 15 rokov, kým sa herci dali dokopy aj v reálnom živote. Medzitým bol Kutcher zosobášený s Demi Moore a Mila chodila s Macaulayom Culkinom. Život sa im zmenil v roku 2012, keď spolu začali chodiť a neskôr aj bývať. Kutcher požiadal krásnu herečku o ruku v roku 2014 a spolu majú dve deti. Na titulné stránky magazínov sa v posledných rokoch dostali najmä kvôli svojim zvláštnym rodičovským metódam.

Justin Timberlake a Jessica Biel

Timberlake ako idol ženského pokolenia a Biel ako jedna z najkrajších žien sveta tvoria pár verejne od roku 2007. Hoci sa na chvíľu rozdelili, ani oni to bez seba dlho nevydržali. Nasledovali zásnuby, svadba a dieťa. Niekoľkokrát nás krásnymi slovami presvedčili, že láska medzi nimi je naozaj silná. Avšak, Justin čelil aj poriadnej vlne kritiky, keď ho v roku 2019 paparazzi zachytili, ako sa drží za ruky s Alishou Wainwright. Hoci Timberlake tvrdil, že sa medzi ním a Alishou nič nestalo, bolo jasné, že sa po škandále dvojica trochu stiahla z verejného života. Bez veľkého rozruchu sa im v roku 2020 narodil aj druhý syn.

Zdroj: Insider.com, brides.com, people.com, harpersbazaar.com, wikipedia.org, hashtag.sk
Odporúčame