Ben a Jen nie sú jediní! Pozri si svetoznáme celebritné páry, ktorým to na prvýkrát nevyšlo: Rozhodli sa však k sebe vrátiť

Ben a Jen nie sú jediní!

Ben a Jen nie sú jediní! (Zdroj: Facebook/ GQ México)

#V posledných dňoch svet obleteli špekulácie ohľadom toho, či sa Jennifer Lopez a jej bývalý snúbenec Ben Affleck k sebe opäť vrátili, a to po takmer 18-tich rokoch. Neboli by jediný. Pozri si známe celebritné páry, ktoré sa rozišli, ale rozhodli sa to skúsiť znova.

1. Princ William a Kate Middleton

Dokonca ani miláčikovia Británie sa nevyhli konfliktom. princ William a Kate si v roku 2007 dali krátku prestávku. Opäť sa však stretli na večierku a odvtedy im láska len prekvitala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton (@_kate_middleton_royal)

2. Justin Bieber a Hailey Baldwin

Spevák Justin Bieber a jeho manželka Hailey Baldwin si tiež prešli krízami. Napriek tomu sa však rozhodli k sebe vrátiť a dnes tvoria najšťastnejší pár internetu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

3. Pink a Carey Hart

Pink s jej motokrosovým manželom sa rozišli dokonca dvakrát. Napriek tomu sa však k sebe vrátili a ich vzťah je silnejší než kedykoľvek predtým.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa P!NK (@pink)

4. Katy Perry a Orlando Bloom

Katy Perry s jej partnerom Orlandom Bloomom sa prvýkrát dali dokopy po stretnutí na after-party Zlatých glóbusov 2016. Išlo však len o románik a po roku randenia si povedali zbohom. Neskôr však vyšlo na povrch, že pár sa opäť stretáva. Dnes majú spoločnú dcérku Daisy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Orlando Bloom (@orlandobloom)

5. Justin Timberlake a Jessica Biel

Justin Timberlake a Jessica Biel obdivovali všetci mladí a priali im úspešný vzťah. Dvojica sa však rozišla v marci 2011 po štyroch spoločných rokoch. Rozchod im však dlho nevydržal a o pár mesiacoch sa dali znova dokopy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Timberlake (@justintimberlake)

Zdroj: hashtag.sk, thesun.co.uk
Odporúčame