Najsilnejšia vec albumu? Peter Pann a Majself poukazujú na duševné zdravie

Producent Peter Pann vydáva nový album, ktorý dostal názov 33, niektoré songy z tohto projektu sú už známe. Predpredaj albumu spustil len minulý mesiac so svojim dlhoročným kamarátom KALIM a dnes vydáva textovo najsilnejšiu skladbu „Down“ feat. Majself.

Raper Majself  a producent Peter Pann vydávajú skladbu „Down“, ktorá sa dostala aj na očakávaný album s názvom 33. Nejde o ich prvú spoluprácu, keďže sa spojili aj na producentovom prvom albume v populárnych skladbách „Ľad“ a „Džungľa“. Tentokrát sa o vizuál postaral režisér Juraj Skula, produkciu zastrešil Pierre Lexis a dronové zábery vznikli pod taktovkou Filipa Lopašovského.

Myšlienka skladby je podstatná a v tejto dobe nanajvýš veľmi dôležitá, keďže starať sa
o svoje duševné zdravie je potrebné.

„Skladbu ´Down´ napísal doslova sám život. V jeden večer som sa náhodou ocitol s kamarátom na nejakom mieste. Ten človek zažil psychózu, alebo nejaký útok svojej duševnej choroby, o ktorej som netušil, nikdy sme sa o nej nebavili. Ten večer bol vo všetkých smeroch náročný, ale napokon to dopadlo fajn. Domov som prišiel o druhej ráno a na druhý deň som šiel do štúdia k Petrovi Pannovi, kde sme mali spraviť nejakú skladbu na jeho album. Táto téma nie je ľahká, ale rád by som ľuďom odkázal, aby sa nebáli o svojich chorobách hovoriť. Je to naša súčasť, dnes nimi trpí veľa ľudí. Najhoršie, čo môžete spraviť, je uzatvoriť sa a nechať si to pre seba. Nie ste v tom sami, skladba ´Down´ je práve pre Vás“, uzatvára Majself.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Peter Pann (@djpeterpann)

ZDROJ TS: Ruka Hore

Odporúčame