Najobľúbenejšie módne kúsky letnej sezóny. Už ste nejaký ulovili?

(Zdroj: Unsplash.com)

#Pánska móda v lete nepodlieha výrazným módnym trendom. Tričko a kraťasy. Bez nich to v lete nejde. Leto už netrvá len tri týždne a univerzálne tričko a pánske kraťasy si určite oblečiete aj na budúci rok. Šatník len niečím aktuálnym doplníte. Zoznámte sa s najobľúbenejšími módnymi kúskami, ktoré by v pánskom letnom šatníku nemali chýbať. Ani v tom vašom.

Pánske kraťasy na rôzne príležitosti

Rifle patria medzi najobľúbenejšie kúsky pánskeho šatníka vôbec, ale pri vysokých letných teplotách sa v nich naozaj trápiť nemusíte. Doprajte nohám voľnosť, ktorú im leto ponúka. Skráťte ich. Kedy, keď nie teraz. Riflové kraťasy v šatníku mať jednoducho musíte. Jednoduché pánske kraťasy alebo kraťasy chinos si pokojne oblečte do práce. Pôsobia elegantne a v kombinácii s opaskom a košeľou v nich budete neodolateľní. Vyberte si farbu, ktorá sa vám páči najviac. V lete si to môžete dovoliť.

(Zdroj: Budchlap.sk)

Na voľný čas a športové aktivity sú teplákové kraťasy priam stvorené. Sú pohodlné a bez problémov sa prispôsobia každému vášmu pohybu. Rozťahané teplákové kraťasy ktoré si pamätáte z detstva vyhoďte z hlavy. Vymeňte ich za štýlové teplákové kraťasy vyrobené z kvalitných materiálov v rôznych farbách a farebných kombináciách. Druhú šancu si určite zaslúžia. Tieto vám sadnú ako uliate.

Tričko s krátkym rukávom. Je niečo pohodlnejšie?

Pánske tričká k letu neodmysliteľne patria. Sú ľahké, pohodlné a vzdušné. V bavlnených sa budete cítiť naozaj dobre. Originálnym tričkom so zaujímavou potlačou, originálnym nápisom alebo vzormi naznačte svetu, ako sa dnes cítite. Jednofarebné tričká tiež nie sú na zahodenie. Biele a čierne sú klasikou, ktorá by vám nemala chýbať, ale v lete je pre farby väčší priestor. Osviežte si nimi šatník. Batikované a asymetrické tričká sú toto leto kúskom, ktorý musíte mať. Kapucňa nemusí byť len na mikine. S tričkom si tiež dobre rozumie. Dodá mu mierne rebelský nádych.

(Zdroj: Budchlap.sk)

Keď vám bude veľmi horúco, siahnite po pánskom tielku. Do práce sa nehodí, ale dovolenky a športové aktivity si v nich určite poriadne užijete. Bola by škoda v lete skrývať vypracované svaly. Odviažte sa. Letná pánska móda nie je nudná.

Naozaj skvelá letná kombinácia

Pánske kraťasy nekombinujte len s tričkom. Skúste košeľu s krátkym rukávom. Nezdráhajte sa jej. V lete sa v nej budete cítiť naozaj dobre. Košeľa je vzdušná a nebude vám v nej zbytočne horúco. Budete v nej vyzerať štýlovo. Odviažte sa a oblečte si košeľu s farebným vzorom, ale ten africký si odložte na párty na pláži. Košeľa s krátkym rukávom vás o svojich kvalitách rýchlo presvedčí. Stavte sa.

Letná sezóna je v plnom prúde. Ulovte si štýlový módny kúsok a spestrite si letný šatník. V lete je naozaj z čoho vyberať. Inšpirujte sa na stránke www.budchlap.sk.

Zdroj: PR článok
Odporúčame