Na albume Rival II nebude chýbať Palermo, Ego či P.A.T.! Pozrite si kompletný tracklist

Včera sme vám priniesli informáciu o spustení predpredaja očakávaného albumu Rival II, ktorý teda bude pokračovaním Momovho asi najlepšieho albumu. Spoločne s predpredajom včera vyšla aj novinka Chceme Mier, na ktorej Momovi hosťoval ďalší oficiálne prezradený hosť albumu – Pil C.

Čo sa týka skladby tak to bol určite dobrý ťah ku fanúšikom, ktorí sa ešte nerozhodli či kúpiť túto dosku. Aj keď to mnohí samotnému interpretovi vyčítali, my určite tento krok schvaľujeme, pretože feat sa podaril. Spolu so spusteným predpredajom vyšiel aj oficiálny tracklist tohto albumu, na ktorom nechýbajú silné mená našej scény.

1. RIIVAL prod. Adytos

2. Chceme mier feat Pil C prod.royalG

3. Nepriatelia feat P.A.T. prod.Abe

4. Bal€€k feat Adiss prod.royalG

5. Priemer feat Simon Red prod.Infinit

6. Ja som Bratislava prod.royalG

7. Známe tváre feat Supa, Sandra prod.Kaapo

8. Niečo je už zamnou feat Ego prod.royalG

9. Neviem kto je kto feat Palermo prod.royalG

10. O nás dvoch feat Sandra prod.royalG

11. Povedzte vy prod.Maiky Beatz

12. Rap je moj šport feat Simon Red prod.royalG

13. Outro prod.royalG

Po tom, čo na prvom Rivalovi feat s Egom nevyšiel, na tomto sa ho už konečne dočkáme, a za našu redakciu to je asi aj najväčšie očakávanie tejto dosky. Palermo, Sandra a P.A.T. nie sú žiadnym prekvapením, potešil určite feat so Supom. Väčšinu produkcií zmákol výborný Royal G a nechýbajú ani známe mená ako Abe či Maiky Beatz. Ak si ešte náhodou neobjednal tento album, môžeš tak urobiť na shope RukaHore.

Odporúčame