Pre vysnívanú prácu všetko: Muž takmer celý rok denne hrával mŕtveho na TikToku, teraz si zahrá v CSI

Muž, ktorý takmer celý rok hral mŕtveho a pridával svoje videá na TikTok, dostane svoju vysnívanú seriálovú úlohu (Zdroj: Unsplash/Jakob Owens)

#Aj tebe asi rodičia už odmala vtĺkali do hlavy, že ak chceš mať dobrú robotu, musíš sa v prvom rade dobre učiť. To je pri viacerých povolaniach možno pravda, no ak sa netúžiš stať lekárom či právnikom, škola nie je tvojou jedinou možnosťou. Nezaobídeš sa však bez poriadnej dávky odhodlania a často aj kreativity. Svoje o tom vie aj muž menom Josh Nalley z Kentucky, ktorý o svoju prácu snov bojoval nezvyčajným, no nepochybne vytrvalým spôsobom. A ako uvádza Ladbible, napokon sa mu to vyplatilo.

Neobyčajný herecký sen

Stať sa známym hercom či herečkou túžia mnohí, skutočne sa presadiť v tejto branži sa však podarí len málokomu. Okrem talentu potrebuješ dobrého agenta, odhodlanie, s ktorým budeš chodiť množstvá konkurzov, prípadne vplyvné kontakty. Josh Nalley si však našiel inú cestu. Mal jasnú predstavu o tom, akú úlohu by chcel stvárniť, a tak sa rozhodol, že bude na TikToku deň čo deň dokazovať, že je pre ňu ako stvorený.

Ak si však myslíš, že Josh túži po nejakej veľkolepej hlavnej roli, ktorá by mu priniesla slávu a peniaze, si na omyle. Postava, akú by si chcel zahrať, by neprehovorila ani slovo, dokonca by sa ani nepohla. Josh totiž sníva o príležitosti zahrať si mŕtvolu.

„Nerád hovorím pred kamerou, no ležať a predstierať, že som mŕtvy, dokážem bez problémov,“ povedal pre Courier Journal Josh, ktorý dovtedy nemal s herectvom ani najmenšiu skúsenosť.

@living_dead_josh

#fyp #foryoupage

♬ MELANCHOLY – White Cherry

Nakoniec dosiahol svoje

Teraz si možno hovoríš, že by to predsa dokázal každý. Zdá sa ale, že uveriteľne zahrať mŕtveho nie je až také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Josh, pre svojich sledovateľov na TikToku známy ako @living_dead_josh, si to vyskúšal už v stovkách videí a práve pravidelný tréning mu podľa vlastných slov pomohol svoju zručnosť zdokonaliť.

 „Po vyše tristo videách vidieť, že som napredoval a zlepšoval sa. Spočiatku bolo vidieť, ako dýcham alebo som použil umelú krv, ktorá nevyzerala dobre. Krv som používať prestal a zdokonalil som sa v zadržiavaná dychu,“ vysvetlil.

Kľúčom k úspechu je podľa neho aj to, aby bolo zo záberu zrejmé, že ide o video a nie o fotku. Josh si teda dal záležať na tom, aby on nehybne ležal, zatiaľ čo v jeho okolí bude jasne vidieť pohyb.

Odhodlanie a dlhodobý tréning sa Joshovi napokon vyplatili. Na TikToku zdieľal už 321 videí, v ktorých hral mŕtveho, keď ho kontaktovali tvorcovia seriálu CSI: Vegas a ponúkli mu úlohu v jednej z epizód.

Josh ani napriek tomuto úspechu neplánuje skoncovať so svojou prácou manažéra reštaurácie a tak, ako doteraz, pokračuje aj v pridávaní videí na TikTok. Podľa Ladbible už ale dostal aj ďalšie herecké ponuky a možno má pred sebou sľubnú kariéru obeť v krimiseriáloch.

@living_dead_josh

#foryoupage #fyp

♬ Simplicity – Jon Steinmeier

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame