Tento song ťa v chladných dňoch prenesie do letných mesiacov! Mr. Erbie x Rudy x Engelbert Jr. – Should I

Ako to dopadne, keď sa spojí torontský rapper a beatmaker Mr. Erbie s novozámockým raperom Engelbertom Jr? A čo s tým všetkým má spoločné Rudy? Čítajte ďalej a dozviete sa!

Mr. Erbieho, Rudyho a Engelberta Jr. spája nový song, ktorý táto trojica len nedávno pustila do sveta. Song s názvom Should I nás v týchto chladných novembrových dňoch prenesie do letných mesiacov, na ktoré už dnes môžeme len a len spomínať.

A práve song Sholud I sa snaží takú tu pravú letnú atmosféru navodiť. Song je rýchly, dynamický, mnohí z vás sa okamžite pristihnú, že si už po pár sekundách začnú „hmkať“ úvodnú melódiu zo songu. Tradičný hip-hop sound sa mieša s poctivým lyrickým prejavom, angličtina, ktorá strieda v songu slovenčinu je príjemným oživením. Niečo také tu na Slovensku totiž tak často nevzniká, a preto dúfame, že nás táto trojica Mr. Erbie, Rudy a Engelbert Jr. opäť niečim podobným skoro prekvapia. 

 

Ak ste si song vypočuli a páčil sa vám, môžeme vás potešiť tým, že niečo spoločné sa naozaj rysuje. Vraj to bude album, na ktorom bude hosťovať množstvo zahraničných hostí.

A okrem toho, že táto trojica intenzívne pracovala aj na songoch, poriadne si dala záležať aj na videoklipe. Producentom tejto parádičky je Toronťan DMyslicMC. Zahraničná spolupráca sa teda Engelbertovi Jr. naozaj vypláca, pretože inakosť tohto projektu je naozaj čitateľná a má veľký potenciál osloviť fanúšikov, ktorí už majú klasického slovenského hip-hopu plné zuby. Práve takýto song a takáto tvorba môže byť na slovenskej rapovej scéne naozaj príjemným osviežením.

Množstvo fanúšikov si ju isto obľúbi a my sa neviem dočkať, čo prinesú ďalšie songy z albumu, okolo ktorého, robia chalani zatiaľ také tajnosti. Veríme však, že na dobré sa čaká a že táto trojka – Mr Erbie, Rudy a Engelbert Jr pôjdu stále na tej istej vlne a ich ďalšie skladby sa budú niesť v podobnom duchu.

Čo hovoríte na skladbu vy? Páči sa vám takéto spojenie? Určite nám dajte vedieť.

Odporúčame