Motivácia pre tých, ktorí sú na dne aj trapový úlet: Počul si už o Neurovi?

Po dlhšej dobe dávame priestor opäť takzvaným neopozeraným interpretom, ktorí majú toho veľa čo povedať, ale doteraz o nich veľa z vás nepočulo, respektíve, nemali tak úplne priestor na to, aby ste o nich počuli, respektíve videli ich videoklipy. Dnes bude reč o Neurovi s Maměnom, chalanoch z Českej republiky, ktorí nás svojou hudbou zaujali.Ako sme sa dozvedeli, nie sú v rap game dlho a samozrejme je čo zlepšovať, ale nie nadarmo sa hovorí, že najťažšie je začať. A z toho, čo sme videli, oni začali.

„Táto skladba má fungovať ako motivácia pre všetkých športovcov, umelcov a ľudí, ktorí sú nejakým spôsobom na dne,“ dozvedáme sa od rapera menom Neuro. „V klipe vystupoval jeden z najslávnejších českých Youtuberov v oblasti fitness Aleš Lamka a väčšina záberov je točená uňho v posilňovni,“ pokračuje v prehovore. „Hudbu robil raper a beatmaker Maměn a mastering Ondřej Žatkulia, u ktorého nahrával napríklad aj Rest.“ 

Neuro nám ďalej povedať, že za nejaký čas vyjde na svetlo sveta ďalšia motivačná skladba, ktorá by mala byť ešte o ďalšie levely vyššie ako spomínaný track. „Na nič sa nehráme, dobre o seme vieme, že nie sme nijaké hviezdy,“ predovšetkým v úvode kariéry, ale aj keď sa zadarí, je nesmierne dôležité mať v sebe pokoru a vedieť stáť nohami pevne na zemi. Za toto pre nich palec nahor.

„Paradox je taký trošku trapový úlet, kde sa objavujú aj ľahké prvky BDSM, treba to brať s nadsázkou. V každom tracku je nejaké to poslanie, ktoré sa snažíme ľuďom priblížiť. Som, aký som a snažím sa byť lepší a lepší. Stále sa vyvíjima a som v rap game ešte len sedem mesiacov,“ otvorene priznáva Neuro.

V ich hudbe sa môžeme tešiť na zaujímavý mix žánrov, rozhodne to nebude monotónna tvorba. „Stále budem robiť nové veci a tie sa budú samozrejme týkať starej aj novej školy trapu. To preto, aby si poslucháč vždy našiel to svoje a mal na výber. Robím to tak, pretože ma to tak baví a vyhovuje mi to. Nie som ortodoxný, čo sa žánrov týka a rozhodne sa nebojím experimentovať.“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ego a Rytmus vládnu slovenskej hudbe. Prekvapuje, kde je Samey

„Stále hľadáme do Neuro Teamu nových ľudí, čo sa týka beatmakerov a novej krvi interpretov, takže ak by mal niekto záujem o spoluprácu, nech nás pokojne kontaktuje,“ zakončil Neuro svoje vyjadrenia výzvou, ktorej sa pokojne môže chytiť aj niekto z vás.

 

Instagram: neuromancer707

FB: https://www.facebook.com/neuro.mancer.18007,

Foto: Neuro, Youtube, videoklip

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

Odporúčame