Momov legendárny RIVAL je späť! Čo si pre nás raper nachystal?

Tento pojem je kult! Legendárny RIVAL je konečne späť! Čo si pre nás obľúbený raper Momo nachystal?

Písal sa rok 2014 keď slovenský raper Momo vydal svoj legendárny album RIVAL. U fanúšikov zožal veľký úspech najmä pre svoju originalitu. Môžeme ho na tomto projekte počuť v rôznych polohách. Svoju typickú skutočnosť si zachoval a ukázal, že sa odlišuje od ostatných interpretov.

RIVAL MERCH je späť! Čo má pre nás Momo nové?

Momentálne si pre svojich skalných pamätníkov pripravil staronový merch s tematikou tohto diela! Na RukaHore nájdete nové tričká a mikiny v typickej červenej farbe ale aj v množstve iných. Výber je naozaj široký, tak si to nenechaj ujsť!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ᎷᎧᎷᎧ (@momo_wlk)

Čo môžeme čakať od nového albumu?

Roman G je za posledné roky jeden z najviac aktívnych raperov čo sa týka vydávania projektov. Momentálne chystá svoj dvanásty, ktorý vyjde v magickom dátume 22.2.2022. Rozhodne môžeme očakávať ďalšiu kvalitnú hudbu a posunutie levelu. Adaptácia na dobu mu nikdy nerobila problém, a tak si myslím, že sa môžeme tešiť na spievavé veci ale aj na tvrdý rap.

Momo prináša videoklip z Maledív. Drsný rap? Nie, víťazí láska

Minuloročný album MXI

Alebo aj M11 je nateraz jeho posledný album, ktorý vyšiel minulý rok. Obsahuje 11 trackov. Bez mála si na ňom môžeme vypočuť tridsať minút skvelej hudby. Prekvapil viacerými spoluprácami, no najviac skladbou „Sny“, kde sa objavil na feate Majk Spirit. Ako je známe, tak v minulosti sa títo dvaja raperi moc nemuseli. Nakoniec táto súčinnosť vypálila na výbornú, nakoľko ide o najpočúvanejšiu skladbu na albume. Okrem Speezyho tam nájdeme aj mená ako Frayer Flexking, Rytmus, Refew, Dano Kapitán či Paulie Garand. Celkovo ide o veľmi vydarený album, ktorý ma slušné views na hudobných platformách ale aj na Youtube.

PHOTO: @matuszetak

Odporúčame