Momo zarapoval prvýkrát po nemecky a je to bomba! Vypočuj si výsledok

Momo a Loko Ben

Momo a Loko Ben (Zdroj: Instagram/@momo_wlk a @loko__ben)

#Pred pár týždňami sme avizovali, že Momo sa chystá vydávať novú hudbu. Chystá nové EP a v júli vydá z neho prvý videoklip. Predtým však oznámil, že skúša rapovať aj v nemčine a že čoskoro môžeme čakať od neho jeho prvý oficiálny rap, ktorý dá v nemeckom jazyku. A tak sa aj stalo, včera vyšla novinka Dollar Signs, na ktorej figuruje nemecký raper LOKO BEN v spolupráci s Momom na beate od nemeckého Freshmakera.

Ak si nezaregistroval, prečo Momo skúša nemčinu, tu máš vysvetlenie, ktorá zdieľal nedávno na svojich IG stories: „Začal som drviť nemčinu, nemecký jazyk, aj keď som sa ho učil 15 rokov, tak som musel zabrať s mozgovými bunkami, aby som do toho zase došiel. Je to preto, aby som mohol písať texty v nemčine a rapovať po nemecky. Už mám nahraté aj ďalšie tracky a plánujem vydať EPčko po nemecky v spolupráci s interpretmi, ktorí rapujú v nemeckom jazyku.“

Celý track si môžeš vypočuť na Spotify alebo YouTube. Ak si chceš vypočuť len Momovu časť, tak si vychutnaj vizuály so slovenskými titulkami, ktoré pridal na svoj YouTube kanál. Môj názor? Momovi sedí nemčina ako uliata, keďže je to tvrdý jazyk, ktorý sa hodí na razantný prejav a ostrejšie frázovanie. Som zvedavý, do akého levelu to Momo dotiahne a čo chystá na jeho EPčku. Bude to mix slovenčiny a nemčiny ako v novinke Dollar Signs? Nechajme sa prekvapiť.

Dollar Signs je v preklade „Znaky dolárov“, čiže je to metafora na peniaze. LOKO BEN má na Spotify takmer 250 tisíc poslucháčov za mesiac a na Instagrame skoro 100 tisíc followerov.

Jeho vizuál si môžeš pozrieť nižšie:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Loko Ben 🇹🇳 (@loko__ben)

Odporúčame