Momo sľubuje fanúšikom: Čoskoro sa dočkáte ďalších trackov

Už desiateho októbra uzrie svetlo sveta nový Momov album, ktorý nesie názov EXTRAS. Skutočne sa môžeme tešiť na niečo, čo bude extra, pretože, aj keď má Momo pomerne veľa neprajníkov, jeho texty majú zmysel, jeho rap je kvalitný a hudba, ktorú tvorí má odkaz. Pozrime sa na to, o čo sa najnovšie podelil so svojimi priaznivcami na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/CF1zHRsDsuu/

Momo na svojom profile napísal, že track, ktorý mu vyšiel počas minulého týždňa s Radikal Chefom a nesie názov Celý hood, sa nachádza takmer na samom vrchole slovenských trendov na YouTube. Niet sa čo čudovať, spolupráca tohto nekompromisného rappera s členom labelu FCK THEM je naozaj kvalitná a páči sa aj menej zainteresovaným poslucháčom.

Okrem toho, Momo deklaruje, že čoskoro sa priaznivci môžu tešiť na ďalšie jeho tracky, pričom niektoré z nich by mali byť aj zaujímavé spolupráce. Jeden z Momových featov vyšiel v posledných dňoch, jedná sa o skladbu Fajn, kde hosťuje na Egovom albume Egotron. Tento song sa zaradil z nového Egovho CD (zatiaľ) medzi najpopulárnejšie.

V príspevku sa môžete dočítať aj to, že aktuálne tracky, kde sa Momo objavuje, si môžete vypočuť aj cez dostupné streamovacie služby. A to je v tejto dobe veľké plus.

Foto: Momo, profil na Instagrame

Odporúčame