Momo prehovoril o novom albume: Nezaťažená hudba ako motivácia

Počas posledných dní patrí Momo medzi najviac skloňované mená na slovenskej rapovej scéne. Tento rapper totiž vydal 10.10.2020 nový album s názvom Extras, ktorý sa zatiaľ medzi ľuďmi teší veľkej obľube. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram sa Momo teraz vyjadril o procese vznikania jeho nového sólového CD. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo napísal. Je to zaujímavé čítanie. 

Momo sa podelil o svoje pocity s fanúšikmi. „Keď som cez leto každý deň písal tracky a okolo mňa neboli žiadne opatrenia ani obmedzenia, dovolil som si cítiť sa dobre a dať do albumu veškerú snahu a energy na to, aby to bol výsledok viac ako 100%!“ rozhovoril sa populárny interpret.

„Tak vznikol album „EXTRAS“ tesne pred týmto, čo sa aktuálne deje na Slovensku, priamo pred našimi očami. Výsledok je, nezaťažená hudba, na čo som hrdý, pretože si neviem predstaviť, že by som mal teraz začať písať album,“ pridáva Momo zaujímavý pohľad na to, že keby začne tvoriť nové CD teraz, zrejme by výsledok nebol tak kvalitný ako to, čo sa mu podarilo vydať.

„Toľko ľudí je dotknutých tým čo sa deje, že verím, že album, ktorý je úplne inde myšlienkovo bude pre všetkých jeho poslucháčov niečím, čo ich privedie na iné myšlienky. Ďakujem za predobjednávky ktoré uskutočnujete aj za týchto neľahkých časov. Je tam aj možnosť download kód k albumu…atď. Každopádne držte sa, a verte, že pokiaľ tu som, budem prinášať motiváciu, ktorú cez hudbu posuniem k vám,“ zakončil svoj prehovor na Instagrame.

Ono, skutočne, keď si vypočujete tracky z nového Momovho albumu, cítiť z nich dobrú emóciu a motiváciu, pričom fakt, že žijeme v dobe celosvetovej pandémie koroanvírusu ani nezaregistrujete. Ono je to vlastne aj dobre. Ako píše Momo, jeho nové CD môže v mnohých prípadoch poslúžiť ako dočasný únik z reality. A to sa teraz, predovšetkým teraz, zíde zrejme každému z nás.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ronald Weedman: 2-metrový raper, ktorý nepustí brko z ruky (ROZHOVOR)

Foto: Momo, Instagram

Odporúčame