Momo čoskoro vydá očakávaný album: Je čas otvoriť tému …

Momo patrí medzi interpretov, ktorí rozdeľujú fanúšikov. Vlastne, nielen fanúšikov, ale aj scénu. Niektorí naňho nedajú dopustiť, pravidelne ho počúvajú a podporujú ho, nech sa deje čokoľvek. Potom sú tu takí, ktorí vám povedia, že ich z rôznych dôvodov sklamal a už si ho nepustia. Nuž a potom existujú takí, ktorí ho vyslovene nemajú radi a stále ho budú kritizovať. Jednoducho, málokomu je tento bratislavský rapper ľahostajný.

Otázkou na mieste by bolo, či mu na tom vôbec záleží. Momo je interpret, ktorý si razí svoju cestu a to, že s ním niekto nesúhlasí uňho nehrá rolu. Najnovšie chystá vydanie očakávaného albumu EXTRAS, ku ktorému by malo dôjsť v 10.októbra 2020. My sa na to tešíme, kto počúva Moma vie, že stále patrí k tomu lepšiemu, čo náš hip hop ponúka.

https://www.instagram.com/p/CFo1Txcj1Ql/

V najnovšom príspevku na sociálnej sieti Instagram sa Momo rozhovoril o svojom pripravovanom projekte. „OKA, je čas otvoriť tému okolo pripraveného albumu. Hostí aj tracklist odkryjem v deň 10.10 spolu s predobjednávkami a novým merchom na @rukahore! Kedže sa obvykle používa pre názov albumu nejaký pseudonym v prvej osobe, tak som chcel tento zvyk zlomiť. Označenie “ EXTRAS“ je množné číslo ktoré vyjadruje všetkých „NÁS“ a „VÁS“! Aj keď vás nepoznám,ste pre mňa viac ako len cudzí poslucháči. ☄“EXTRAS“ ☄ako jedna skupina … “ „EXTRAS“ ako jedna banda…,“ napísal Momo.

Už dnes večer by sme sa mali dočkať tracku z pripravovaného albumu EXTRAS, pričom konkrétne sa bude jednať o skladbu, na ktorej bude hosťovať Kráľ Severu Radikal Chef. Uvidíme, čo to prinesie, ale očakávame, že to bude kvalita.

Foto: Momo, profil na Instagrame

Odporúčame