Momo a ADiss vydávajú snippety svojich chystaných albumov

Aj keď aktuálny rok nevyzerá v porovnaní s tým minulým (čo sa týka albumov) tak nabito, aj tak budú svoje nosiče vydávať viacerí kvalitní interpreti, na ktorých diela sa už teraz veľmi tešíme. Medzi nich určite radíme aj Moma a ADissa, ktorí nám snippety svojich, už hotových albumov, poslali von v jeden deň. Po dnešku je teda viac než jasné, že sa máme na čo tešiť.

Roman je známy tým, že albumy vydáva celkom pravidelne a inak to nebude ani tento rok. Podľa prvých pocitov a po vypočutí snippetu však albumu WLK dávame veľké šance na to, že by konečne mohol prekonať pomyselný „strop“ Momovej kariéry – album Rival. Či to tak naozaj bude sa presvedčíme až v momente, keď si celé CD pustíme a podrobne vypočujeme. Zatiaľ teda spomínané ukážky trackov.

ADiss minulý rok vydal album Červená Karta, z ktorého jasne vytŕčal singel s Majkom Spiritom. Celý nosič bol príjemným prekvapením a vďaka nemu (+ pár vydareným hosťovačkám) sa ADiss dostal do širšieho povedomia slovenských, ale aj českých rapových fanúšikov. Tracklist, hostia a snippet nového CD nám však ukázal, že sa Adam spolu s producentom Hoodinim, budú uchádzať o právoplatné miesto medzi najočakávanejšími počinmi aktuálneho roka. Veď posúďte sami.

 

Odporúčame