Môj postoj k životu: Pre Rytmusa nie sú TOP ani peniaze a ani hudba

Rytmusovi ťahá na 50. To nemá byť verbálny útok, to je fakt. Pravdepodobne najväčšia ikona slovenského rapu má po 40ke, je ženatý a má dieťa. Ako rapuje v skladbe Forma, už nemusí nikomu nič dokazovať, to je jedna svätá pravda. Patrik Vrbovský na svojom profile na sociálnej sieti Instagram svojim fanúšikom odkázal, čo je preňho tým najdôležitejším v živote. Aby sa hodnotovo dostal tam, kde je, musel prejsť dlhú cestu. A to samozrejme dáva zmysel.

Rytmus, ktorého sleduje viac ako 617 tisíc priaznivcov na sociálnej sieti Instagram, sa svoj vplyv snaží predovšetkým v poslednom období využiť naozaj správny smerom. Veď posúďte sami, niektoré jeho príspevky slúžia doslova ako osveta. Prežil si toho mnoho, prerazil, dostal sa na vrchol a v priebehu rokov veľa vecí pochopil.

 „Ja mám rád rap, kariéru, šport, módu a rôzne namotávky o ktorých som si myslel, že sú najdôležitejšie v živote, pretože mi robili dobrý “vibe”, ALE bez týchto dvoch by to bolo prázdne a nemalo by to zmysel,“ napísal k fotografii, na ktorej sú jeho syn Sanel a jeho manželka Jasmina.

„Všetko je v mojom živote, tak ako má byť a verím, že aj vo vašom. Každý prichádza na svoj osobný/posun skúsenosťami, alebo sebareflexiou. Niekto na to nepríde vobec. Viete prečo sme vlastne tu? Koli rodine. Pekný večer,“ dodal člen legendárnej skupiny Kontrafakt a jeden z tých, ktorí tvorili slovenskú rapovú scénu. Je dosť možné, že keby Rytmus neinvestoval toľko energie a času do hip hopu, tento žáner by v našich končinách takto rozšírený nebol.

Ako píšeme často, nemusíte mať Rytmusa radi, ale ak máte radi rap, mali by ste ho prinajmenšom rešpektovať. Okrem toho, slová, ktoré napísal sú naozaj krásne a hlboké, myslíme si, že každý si z nich môže zobrať takpovediac to svoje. A to, že zmyslom celého života je rodina je veľmi kvalitný názor.

Teraz sa o Rytmusovi hovorí hlavne vďaka klipu k sladbe Forma, kde sa predstavuje s Pauliem Garandom a Pil C-im, pričom o hudbu sa staral DJ Wich a v neposlednom rade vďaka virálnemu tracku s Frayerom Flexkingom – Rakety jak pizza, kde sa o hudbu postaral nestarnúci Maiky Beatz. A ako Rytmus stále viac a viac dáva do pozornosti, v tomto roku sa môžeme tešiť na jeho nový album.

Foto: Rytmus, profil na Instagrame

Odporúčame