Mobil pod vianočným stromčekom: Pozri si novinku, ktorá poteší každého a ušetri kopu peňazí!

Motorola Edge 40 Neo

Motorola Edge 40 Neo je ideálny mobil pod vianočný stromček (Zdroj: Hashtag.sk)

#Smartfóny sú jedny z najobľúbenejších vianočných darčekov. Dokážu nás zabaviť, pomôžu splniť si školské či pracovné povinnosti a zároveň nás spájajú s priateľmi a rodinou. Či už si fanúšikom dizajnu, nadupaného výkonu, špičkových fotoaparátov alebo rýchleho nabíjania, máme pre teba tip, ktorý oceníš ty aj tvoji blízki.

Očarí na prvý pohľad

Ak sa dnes chceš odlíšiť od ostatných, musíš staviť na dizajn, ktorý je jedinečný. Hliníkový rám či matné sklo na zadnej strane dnes nájdeš v každom drahšom mobile. No čo tak odlíšiť sa vďaka vegánskej koži? Je veľmi príjemná na dotyk a zabezpečí, že na zariadení neostanú neželané odtlačky prstov.

Presne taká je nová Motorola Edge 40 Neo, ktorá prichádza v troch farebných verziách. Tradičná čierna farba Black Beauty poteší konzervatívnejších používateľov. Pre tých, ktorí sa neboja experimentovať, sú pripravené Caneel Bay, čo je tmavšia akvamarínová farba, a Smoothing Sea s nádychom sviežej zelenej.

Všetky tri odtiene boli starostlivo vyberané v spolupráci so spoločnosťou Pantone, ktorá zamestnáva najuznávanejších odborníkov v oblasti farieb. Zafarbený pritom nie je len chrbát smartfónu, ale aj jeho hliníkový rám a kryt vytvorený z rastlín – ten je navyše súčasťou balenia. Smartfón má aj certifikovanú vodoodolnosť a jednoduché a bezpečné prihlasovanie odtlačkom prsta na displeji.

Motorola Edge 40 Neo
Motorola Edge 40 Neo očarí na prvý pohľad (Zdroj: Hashtag.sk)

Trojica fotoaparátov pre každý moment

Dôležitou súčasťou každého smartfónu sú fotoaparáty. Motorola Edge 40 Neo ich ponúka tri.

Na zadnej strane sa nachádza hlavný snímač s detailným 50 Mpx rozlíšením. Zachytíš ním fotky s vernými farbami počas dňa aj v noci. Optická stabilizácia obmedzí nežiaduce otrasy a každý záber bude vyzerať ako z filmu.

Druhý fotoaparát má funkciu ultraširokouhlého fotenia. Vďaka nej dokáže zachytiť oveľa viac, ako vidíš sám voľným okom. Odfotíš tak obrovské panorámy krajiny, no do jedného záberu dostaneš aj všetkých členov svojej rodiny v rôznych častiach obývačky.

Selfie kamera sa nachádza v malom priestrele navrchu displeja. Má rozlíšenie 32 Mpx, takže ňou zachytíš detailné fotky. Ak sa rád fotíš mobilom, určite uvítaš portrétový režim, ktorý ťa dokáže oddeliť od pozadia.

O farebnú dôveryhodnosť a rýchle spracovanie sa postará výkonný procesor Dimensity 7030 s 5G technológiou a operačný systém Android 13 s 12 GB RAM. Na všetky zábery, ale aj aplikácie, hudbu či hry je pripravené obrovské úložisko s 256 GB dát v základnej verzii.

Motorola Edge 40 Neo
Fotoaparáty Motoroly Edge 40 neo sú stvorené pre každý moment (Zdroj: Hashtag.sk)

Z nuly na sto za 30 minút

Aby si nebol neustále otrokom nabíjačky, pri výbere mobilu musíš sledovať aj jeho výdrž. Vďaka 5 000 mAh kapacite batérie si môže nová Motorola Edge 40 Neo hovoriť dvojdňový smartfón. Tento výrobca si na dlhej výdrži už roky zakladá.

S batériou ide ruka v ruke aj nabíjanie. Každému sa stane, že potrebuje narýchlo odísť z domu, no mobil už melie z posledného. Edge 40 Neo má na tento problém pripravené TurboPower nabíjanie s výkonom až 68 W. Tento výkon nabije zariadenie do plnej kapacity zhruba za polhodinu.

TurboPower však využiješ aj v časovom strese. Stačí ho dať na nabíjačku na 15 minút, počas ktorých ráno stihneš základnú hygienu a obliekanie, a batéria má hneď o 50 % viac. Takto si pripravený vyraziť na celý deň z domu bez toho, aby si čo i len premýšľal o nabíjačke.

Ako dlho musíš nabíjať svoj smartfón na 100 %?

Všetko v jednej krabičke

Stalo sa štandardom, že v balení smartfónu sa nachádza len samotné zariadenie a kábel na nabíjanie. Žiadny adaptér či kryt. To pri modeli Motorola Edge 40 Neo neplatí. Balenie totiž obsahuje okrem mobilu a kábla aj adaptér so 68 W turbonabíjaním, ktorý je náročné zohnať aj v elektrodome.

Súčasťou balenia je taktiež kryt, ktorý vždy farebne ladí so smartfónom. Nejde však o bežné plastové priesvitné kryty, ale o plne ekologické obaly rastlinného pôvodu. Motorola je svojím vysokým ekologickým štandardom už roky známa, o čom svedčí aj balenie zariadenia vyrobené z recyklovateľných materiálov.

Férová cena

Svojím výkonom a funkciami by sa mohla Motorola Edge 40 Neo zaradiť k tým najvýkonnejším a najdrahším smartfónom na trhu. Napriek tomu jej cena vôbec nezodpovedá týmto štandardom. Stojí len 449 eur, čo je zhruba polovica ceny vlajkovej lode a ide o skvelý pomer ceny a kvality.

Ak ešte stále nevieš, ktorý mobil si vybrať na Vianoce alebo ktorým modelom potešiť svojich blízkych či priateľov, novinka od Motoroly nadchne každého. Ponúka najmodernejšie funkcie za férovú cenu a dizajn, vďaka ktorému v dave bežných smartfónov vynikneš.

Zisti viac o Motorole Edge 40 Neo

Motorola Edge 40 Neo
Motorolu Edge 40 Neo kúpiš za férovú cenu (Zdroj: Hashtag.sk)

Advertoriál pripravený v spolupráci s Motorola.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame