MNPLS: Martin Matys v spojení s Ideom a Benem vydavá nový singel

Ty Nikdy je label, ktorý si dáva záležať na kvalite, pričom kvantita je pre chalanov z TNKDLBL vždy druhoradá. V novom tracku s názvom MNPLS sa spájajú Martin Matys, Idea a Bene, pričom musíme povedať, že pohodový beat s hlbokým textom sa vám dostanú pod kožu veľmi rýchlo. Nepoďme o tom zbytočne veľa rozprávať, poďme vám to rovno priblížiť. Ty Nikdy opäť nesklamali, práve naopak. Veď posúďte sami.

Ako je uvedené, jedná sa o prvý singel z mixdown vol.3 mixtape. Sily spájajú stále viac a viac cenený Martin Matys, Idea a Bene. Matys o dáva výraznejšie vedieť, i keď jeho skladby majú väčšinou menej pozitívny, či skôr negatívny podtón. Jeho rap je deep a bary naozaj silné, čo fanúšikovia a poslucháči začali oceňovať.

Ďalej sa na skladbe objavujú Idea a Bene, ktorí svojimi slohami track ešte väčšmi posúvajú a dotvárajú skladbu ako celok. O beate je v tomto prípade jasno, pričom nenastanú nijaké diskusie o tom, odkiaľ pochádza či nepochádza. Ak vás zaujal, pozrite si Atmosphere – Virgo a máte ho. Zvukovo dal track dokopy Idea.

Táto skladba patrí medzi tie, ktoré vás donútia sa zamyslieť. Zrejme si ju nepustíte, keď máte dobrú náladu alebo sa chystáte behať, cvičiť či sa chcete niekde zabaviť. Skôr je to typologicky taký track, čo vám v ušiach hrá, keď sa chcete do niečoho ponoriť, o niečom pouvažovať alebo niečo zvážiť. Kvalita je badateľná.

Foto: MNPLS, Youtube video

Odporúčame